Kraj:
Polska
Call-Back-Service

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszym rozwiązaniu?

Z przyjemnością do Ciebie zadzwonimy! Wystarczy przysłać wiadomość z numerem telefonu. Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.

Wyślij wiadomość bezpośrednio na adres:

info(at)proalpha.pl

Kontakt

Masz pytania, życzenia lub uwagi?

Przyślij nam krótką wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą.

Sąd Rejonowy
w Zielonej Górze
Wydział VIII Gosp. KRS
KRS nr 0000229984
NIP 9291734868
kapitał zakładowy
330 000,00 zł

info(at)proalpha.pl

Adres

proALPHA Polska Sp. z o.o.

ul. Dąbrowskiego 1

65-021 Zielona Góra

Tel.: +48 (68) 50 66 500

Fax: +48 (68) 325 50 97

Mapa dojazdu

Tworzenie oprogramowania

Oprogramowanie skrojone na miarę przy zachowaniu pełnej kompatybilności z aktualizacjami

proALPHA jest zintegrowanym, kompletnym rozwiązaniem klasy ERP, które jest przy tym kompaktowe i łatwe w obsłudze. Niezwykle elastyczna architektura oprogramowania umożliwia wprowadzanie indywidulanych dopasowań przy pełnej zdolności do przeprowadzania aktualizacji. Dzięki temu dołączenie nowych funkcji przebiega szybko i efektywnie, przy zachowaniu wszystkich zalet systemu proALPHA. W ten sposób powstaje kompletne rozwiązanie, które jest przyszłościowe, w pełni zintegrowane oraz dopasowane do potrzeb klienta. 

proALPHA działa na całym świecie i we wszystkich oddziałach według jednolitej koncepcji. Dlatego też jesteśmy bardzo dobrze przygotowani do realizacji indywidualnych wymagań przedsiębiorstw działających na międzynarodowych rynkach.

Potencjalnym klientom wskazujemy możliwości indywidualnego rozszerzenia oprogramowania oraz tworzymy dla nich koncepcję uwzględniającą indywidualne wymagania oraz życzenia. Jeśli system proALPHA ma zostać samodzielnie rozszerzony przez wykwalifikowanych i odpowiednio przygotowanych pracowników klienta, trenerzy naszej Akademii - proALPHA Academy - służą chętnie poradą oraz wsparciem przy wyborze odpowiednich szkoleń z naszej szerokiej oferty.

Proces tworzenia oprogramowania

Naszym głównym celem jest tworzenie oprogramowania niewymagającego częstych aktualizacji. System proALPHA dysponuje nowoczesną architekturą wielowarstwową, co oznacza, że dane oraz oprogramowanie są od siebie odseparowane. Administracja schematu bazy danych odbywa się wyłącznie w proALPHA - w repozytorium zbierane są wszystkie metadane, takie jak programy, komunikaty, tabele, pola oraz relacje.

Wysoką jakość naszego oprogramowania gwarantujemy dzięki zdefiniowanemu modelowi postępowania, który dopasowany jest do każdej fazy programowania.

Dzięki podziale na poszczególne poziomy zapewniona jest pełna zdolność do przeprowadzania wszystkich zmian. Ponadto klienci mają możliwość samodzielnego programowania.

Proces tworzenia oprogramowania oparty jest na modelu kaskadowym.

Proces tworzenia oprogramowania w przypadku indywidualnego rozszerzenia oprogramowania standardowego proALPHA.

W fazie analizy opisane zostają wymagania klientów dotyczące oprogramowania. Podstawę tego opisu stanowi analiza sytuacji bieżącej, według której ustalony zostaje stan pożądany. Zanim jednak koncepcja zostanie zatwierdzona, omówione zostają różne rozwiązania alternatywne. Zdefiniowana musi zostać paleta funkcji oraz środowisko systemowe wraz z wszystkimi istotnymi danymi. Na zakończenie fazy analizy oraz fazy definiowania odbywa się specyfikacja wymagań.

Podczas wstępnej specyfikacji technicznej wymagania klientów zostają opisane przez programistów od strony technicznej. Wszystkie dane potrzebne do implementacji zostają w tej fazie opisane oraz udokumentowane. Ustalona zostaje również architektura oprogramowania oraz jej włączenie do całego rozwiązania.

Podczas fazy implementacji szczegóły ustalone we wstępnej specyfikacji technicznej przekształcane zostają w kod źródłowy. Programowanie odbywa się przy tym w ścisłym związku z wykonywanymi testami i kontrolą jakości.

Podczas fazy testowej sprawdzana jest jakość zastosowanego oprogramowania. W testach brane są pod uwagę specyfikacje; jeśli testowane oprogramowanie jest kompleksowe, rodzaje testów muszą zostać zdefiniowane osobno, we wcześniejszej fazie. Testy odbywają się w środowisku testowym stworzonym na wzór systemu klienta. Obowiązuje przy tym zasada podwójnej kontroli - każdy test przeprowadzony przez programistę jest następnie kontrolowany przez konsultanta IT.

Po zakończeniu fazy testowej następuje start produktywny. Dodatkowo, przed startem produktywnym, oprogramowanie może zostać zoptymalizowane lub dodane mogą zostać nowe funkcje. Gotowe rozszerzenie instalowane jest automatycznie w systemie klienta poprzez system dostarczania zatwierdzonych wersji.

Migracja danych

Przy wprowadzaniu systemu proALPHA z reguły konieczne jest przejęcie danych z wcześniej stosowanych aplikacji. Z tego powodu proALPHA dysponuje zestawem standardowych programów do przejmowania danych, dzięki którym migracja przebiega efektywnie oraz pewnie. Od nieskomplikowanych danych podstawowych, do złożonych danych transakcji - naszym klientom oferujemy rozwiązanie skrojone na miarę. Z myślą o szczególnych przypadkach stworzyliśmy konfigurowalny generator migracji, dzięki któremu możliwe jest efektywne przejęcie danych. 

Technologia

Dzięki nowoczesnym narzędziom, w obrębie proALPHA Framework tworzone jest oprogramowanie wysokiej jakości. Stosowane do tego celu podstawy technologiczne umożliwiają rozwiązywanie złożonych zadań według potrzeb klientów. Uwzględnianie życzeń klientów oraz integracja systemu proALPHA z istniejącym otoczeniem IT nie stanowi zatem żadnego problemu. Stosowane narzędzia programistyczne mają zawsze status "State of the Art".

Koncepcja technologiczna proALPHA

Koncepcja technologiczna proALPHA

Zintegrowane, kompletnie rozwiązanie klasy ERP jest kompleksowym systemem, który z łatwością może zostać rozszerzony, a modyfikacje systemu są zawsze kompatybilne z aktualizacjami.