Kraj:
Polska
Call-Back-Service

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszym rozwiązaniu?

Z przyjemnością do Ciebie zadzwonimy! Wystarczy przysłać wiadomość z numerem telefonu. Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.

Wyślij wiadomość bezpośrednio na adres:

info(at)proalpha.pl

Kontakt

Masz pytania, życzenia lub uwagi?

Przyślij nam krótką wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą.

Sąd Rejonowy
w Zielonej Górze
Wydział VIII Gosp. KRS
KRS nr 0000229984
NIP 9291734868
kapitał zakładowy
330 000,00 zł

info(at)proalpha.pl

Adres

proALPHA Polska Sp. z o.o.

ul. Dąbrowskiego 1

65-021 Zielona Góra

Tel.: +48 (68) 50 66 500

Fax: +48 (68) 325 50 97

Mapa dojazdu

Audyt ERP

Systematyczny wzrost użyteczności systemu ERP - proALPHA

Cel

System ERP - proALPHA obejmuje swoim zakresem przebieg wszystkich procesów w przedsiębiorstwie, a dodatkowo wspomaga ich optymalizację. Wpływa to na poprawę efektywności oraz wydajności przedsiębiorstwa. W tym przypadku nie bez znaczenia jest wskaźnik rentowności - Return of Investment (ROI) - koszty powstałe przy wdrożeniu systemu proALPHA muszą nie tylko się zwrócić, ale również pomnażać zyski w przyszłości. Dzięki systematycznym, wewnętrznym raportom ERP Reviews stopień wykorzystania możliwości systemu proALPHA może stale rosnąć (CIP).

Strategia rozwiązania

Poprzez systematyczną kontrolę najważniejszych faktorów wpływających na stopień wykorzystania systemu ERP, połączoną z zagadnieniami proALPHA Best-Practice, możliwe jest zidentyfikowanie słabych punktów oraz potencjału kryjącego się w systemie. Do obszarów, które są poddawane analizie należą nie tylko procesy w przedsiębiorstwie i dane podstawowe, ale również organizacja kontaktów z klientami oraz środowisko systemu.

Korzyści

Systematyczny wzrost stopnia wykorzystania systemu ERP - proALPHA opiera się na zastosowaniu macierzy stopnia dojrzałości systemu ERP, która bazuje na zestawieniu krótko- i długoterminowych możliwości optymalizacji. Potencjał zostaje odkryty najczęściej np. dzięki modułowi WorkflowAutomation, który wpływa na redukcję nakładów pracy i skrócenie czasu realizacji zleceń lub dzięki systematycznemu przejmowaniu procesów lub procesów częściowych przez system ERP, co prowadzi do zminimalizowania nieprawidłowości w przedsiębiorstwie.

Przebieg projektu

Dzięki doświadczeniom zdobytym przez korzystanie z systemu proALPHA definiujemy najpierw istotę obszarów poddawanych analizie, aby następnie, przy użyciu dostępnych narzędzi proALPHA, systematycznie identyfikować słabe punkty. Poprzez ocenę potencjału oraz definicję środków działania powstaje kompletny obraz środków służących do optymalizacji, przy jednoczesnym uwzględnieniu potrzebnych nakładów oraz spodziewanych korzyści. Dzięki regularnym raportom - ERP Reviews - możliwa jest zrównoważona oraz systematyczna maksymalizacja wsparcia przedsiębiorstwa przez system ERP.

Grafika zalety systemu proALPHA ERP