Kraj:
Polska
Call-Back-Service

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszym rozwiązaniu?

Z przyjemnością do Ciebie zadzwonimy! Wystarczy przysłać wiadomość z numerem telefonu. Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.

Wyślij wiadomość bezpośrednio na adres:

info(at)proalpha.pl

Kontakt

Masz pytania, życzenia lub uwagi?

Przyślij nam krótką wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą.

Sąd Rejonowy
w Zielonej Górze
Wydział VIII Gosp. KRS
KRS nr 0000229984
NIP 9291734868
kapitał zakładowy
330 000,00 zł

info(at)proalpha.pl

Adres

proALPHA Polska Sp. z o.o.

ul. Dąbrowskiego 1

65-021 Zielona Góra

Tel.: +48 (68) 50 66 500

Fax: +48 (68) 325 50 97

Mapa dojazdu

Consulting

Oprogramowania i consulting - wszystko z jednej ręki

Do fachowego przeprowadzenia implementacji systemu ERP potrzebny jest kompetentny doradca. Konsultanci Grupy proALPHA gwarantują optymalny przebieg procesu implementacji zgodnie z mottem "Oprogramowanie i consulting - wszystko z jednej ręki". Ich zaletą jest połączenie wiedzy fachowej o stworzonym przez nas systemie ERP - proALPHA, wiedzy dotyczącej danej branży oraz umiejętności dotyczących przekazywania informacji oraz technik komunikacji. 

Poza usługami doradczymi odnoszącymi się do danego produktu, Grupa proALPHA oferuje również ogólny serwis w ramach doradztwa koncepcyjnego. Dzięki temu wykorzystanie systemu proALPHA przez klienta może zostać dodatkowo rozszerzone.

Consulting IT - umiejętności skoncentrowane na miejscu

Głównym zadaniem consultingu IT jest asystowanie przedsiębiorstwom podczas implementacji kompleksowych projektów IT. Nasi doskonale wyszkoleni specjaliści towarzyszą klientom przy opracowywaniu technicznych specyfikacji oraz podczas implementacji i startu produktywnego, a poza tym odpowiadają na wszelkie pytania natury technicznej i pomagają w usuwaniu błędów. 

Nasza wiedza i umiejętności

Nasza wiedza jest wynikiem realizacji kompleksowych projektów na przestrzeni wielu lat. Głównym wyzwaniem, przed jakim stajemy każdego dnia, jest optymalizacja procesów biznesowych naszych klientów.

Nasi eksperci przeprowadzają analizę techniczną aktualnego systemu klienta, opracowują specyfikacje techniczne nowych wymagań, tworzą koncepcje, implementują indywidualne dopasowania i rozszerzenia oprogramowania standardowego proALPHA oraz sprawują opiekę techniczną.

Efektywne przeprowadzanie projektów

Efektywna praca to dla nas tworzenie rozwiązań dla klienta, możliwie najmniejszym nakładem środków i zapewnienie możliwie najniższych kosztów dla klienta. Całkowicie automatyczne dostarczenie oprogramowania wraz z jego instalacją nie stanowi dla nas żadnego problemu. Dzięki temu, zarówno podczas pierwszej instalacji jak i przy instalacjach aktualizacji, środki przeznaczone przez klienta mogą zostać zredukowane do minimum.

Oferujemy:

  • oprogramowanie skrojone na miarę
  • konfigurację systemu
  • instalację systemu proALPHA
  • migrację danych
  • doradztwo związane z wprowadzeniem i optymalizacją kontroli systemu
  • inspekcję systemu
  • doradztwo związane ze stworzeniem i optymalizacją architektury systemu