Kraj:
Polska
Call-Back-Service

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszym rozwiązaniu?

Z przyjemnością do Ciebie zadzwonimy! Wystarczy przysłać wiadomość z numerem telefonu. Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.

Wyślij wiadomość bezpośrednio na adres:

info(at)proalpha.pl

Kontakt

Masz pytania, życzenia lub uwagi?

Przyślij nam krótką wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą.

Sąd Rejonowy
w Zielonej Górze
Wydział VIII Gosp. KRS
KRS nr 0000229984
NIP 9291734868
kapitał zakładowy
330 000,00 zł

info(at)proalpha.pl

Adres

proALPHA Polska Sp. z o.o.

ul. Dąbrowskiego 1

65-021 Zielona Góra

Tel.: +48 (68) 50 66 500

Fax: +48 (68) 325 50 97

Mapa dojazdu

Roadshow w Warszawie

24.09.2014 - Warszawa |

Zintegrowane systemy IT w przedsiębiorstwach produkcyjnych - zarządzanie produkcją i kontrolą jakości w sektorze branży maszynowej i metalowej.

Mamy przyjemność poinformować, że firma proALPHA Polska sp. z o.o. weźmie udział w kolejnym, bo już drugim Roadshow z cyklu ‘Synergia systemów IT’. Tym razem konferencja odbędzie się w Warszawie w Hotelu Venecia Palace mieszczącym się przy ul. Kasztanowej 44. Wrześniowe spotkanie będzie poświęcone zagadnieniom zintegrowanych systemów IT w przedsiębiorstwach produkcyjnych branży maszynowej i metalowej.

proALPHA Polska oraz inne firmy z branży IT przedstawią w jaki sposób narzędzia informatyczne mogą pomóc zwiększyć kontrolę i efektywność działalności gospodarczej przy jednoczesnym zmniejszeniu kosztów. Dotyczyć to będzie m.in. takich obszarów jak: zaawansowane planowanie produkcji z uwzględnieniem ograniczeń zasobowych (APS), harmonogramowanie produkcji – wykresy Gantta, zarządzania gospodarką materiałową (MRP), obsługi produkcji na zamówienie (MTO), śledzenia partii i obsługi numerów seryjnych. Każda z firm prezentująca swoje rozwiązania IT poprze je konkretnymi przykładami wdrożeń ze szczególnym wskazaniem na osiągnięte z ich zastosowania korzyści biznesowe i wpływ na wskaźnik ROI.

Tak samo jak poprzednim razem udział w konferencji jest bezpłatny, serdecznie zapraszamy kadry zarządzające firm, które chcą poszerzyć swoją wiedzę związaną z usprawnianiem funkcjonowania przedsiębiorstw.

Zapraszamy do dokonania rejestracji.

Wróć do listy Eventów