Kraj:
Polska
Call-Back-Service

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszym rozwiązaniu?

Z przyjemnością do Ciebie zadzwonimy! Wystarczy przysłać wiadomość z numerem telefonu. Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.

Wyślij wiadomość bezpośrednio na adres:

info(at)proalpha.pl

Kontakt

Masz pytania, życzenia lub uwagi?

Przyślij nam krótką wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą.

Sąd Rejonowy
w Zielonej Górze
Wydział VIII Gosp. KRS
KRS nr 0000229984
NIP 9291734868
kapitał zakładowy
330 000,00 zł

info(at)proalpha.pl

Adres

proALPHA Polska Sp. z o.o.

ul. Dąbrowskiego 1

65-021 Zielona Góra

Tel.: +48 (68) 50 66 500

Fax: +48 (68) 325 50 97

Mapa dojazdu

proALPHA Technology Exchange 2015

15. - 17.04.2015 - Seeheim |

Połączenia pomiędzy systemami informatycznymi idą coraz dalej. Możliwość szybkiego i elastycznego dodawania nowych systemów wewnętrznych i zewnętrznych to niezbędny warunek dla rosnącej automatyzacji złożonych procesów biznesowych.

pTE LogoFirma proALPHA udostępnia użytkownikom nie tylko w pełni zintegrowane, kompleksowe rozwiązanie ERP, lecz także wydajną platformę integracyjno-informacyjną do wykorzystania w całym przedsiębiorstwie.

Informacje z pierwszej ręki i wyjątkowy wgląd w świat proALPHA

Dogłębne zrozumienie koncepcji, architektury i możliwości oferowanych przez proALPHA są podstawą dla optymalnego wykorzystania i wsparcia procesów biznesowych w przedsiębiorstwie.

Coroczna konferencja proALPHA Technology Exchange to wydarzenie organizowane z myślą o wszystkich osobach, które jako kluczowi użytkownicy, kierownicy projektu, programiści lub pracownicy działu IT odpowiedzialni są za wdrożenie oprogramowania proALPHA i zarządzanie nim u naszych klientów i partnerów. Uczestnicy mają do dyspozycji szeroką ofertę wykładów, na podstawie których mogą stworzyć swój indywidualny program konferencji. Liderzy i specjaliści z działu konsultingu, programowania i techniki systemowej dostarczą Państwu cennych informacji z pierwszej ręki.

pTE 2015: Talking about Integration

Wykłady proALPHA w ramach konferencji proALPHA Technology Exchange 2015 pod hasłem „Talking about Integration” obejmują szeroką gamę zagadnień istotnych dla przedsiębiorstw, od zarządzania danymi podstawowymi do szczegółowych informacji technicznych o możliwościach obecnej technologii integracyjnej. Łącznie 36 wykładów w ramach czterech sesji oraz dwa wykłady plenarne zapewniają zarówno specjalistom, jak i laikom wgląd w następujące zagadnienia:

  • ogólne sprawy organizacyjne (Track Business)
  • wdrażanie wymagań za pomocą systemu proALPHA (Track Application)
  • programowanie za pomocą narzędzi proALPHA (Track Development)
  • technologia systemów proALPHA (Track System)

Program ramowy

Cztery dodatkowe, intensywne seminaria dla ograniczonej liczby uczestników, które odbędą się w środę 15.04.2015 r., uzupełniają program konferencji i umożliwiają głębszą analizę złożonych zagadnień.

Główne tematy konferencji w 2015 r. to:

  • dostęp do oprogramowania proALPHA z portalu B2B
  • konsole proALPHA — wdrożenie i dostosowanie
  • proALPHA DMS — wdrożenie, wykorzystanie, potencjał
  • Inside the OpenEdge Database (w języku angielskim)


Konferencja to również dobra okazja do nawiązania nowych kontaktów z kolegami z branży oraz pracownikami proALPHA zarówno na imprezie powitalnej, która odbędzie się 15 kwietnia, jak i wieczornej zaplanowanej na 16 kwietnia.

Wróć do listy Eventów