Kraj:
Polska
Call-Back-Service

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszym rozwiązaniu?

Z przyjemnością do Ciebie zadzwonimy! Wystarczy przysłać wiadomość z numerem telefonu. Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.

Wyślij wiadomość bezpośrednio na adres:

info(at)proalpha.pl

Kontakt

Masz pytania, życzenia lub uwagi?

Przyślij nam krótką wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą.

Sąd Rejonowy
w Zielonej Górze
Wydział VIII Gosp. KRS
KRS nr 0000229984
NIP 9291734868
kapitał zakładowy
330 000,00 zł

info(at)proalpha.pl

Adres

proALPHA Polska Sp. z o.o.

ul. Dąbrowskiego 1

65-021 Zielona Góra

Tel.: +48 (68) 50 66 500

Fax: +48 (68) 325 50 97

Mapa dojazdu

proALPHA partnerem konferencji ‘Synergia Systemów IT’

24.02.2016 - Toruń |

Przemysł 4.0 i ERP – to działa!

Firma proALPHA Polska sp. z o.o. weźmie udział w konferencji z cyklu ‘Synergia Systemów IT’ organizowanej 24 lutego w Toruniu, w trakcie której szczególna uwaga poświęcona zostanie tematyce Przemysłu 4.0.

Przemysł po czwartej rewolucji to w pełni zautomatyzowane, samosterujące zakłady produkcyjne, w których rola człowieka sprowadza się do kontroli i nadzoru, a analizę ogromnych ilości danych oraz komunikację pomiędzy poszczególnymi elementami systemu zostawiamy automatom.

Przedsiębiorcy już dziś powinni zadać sobie pytanie, czy są gotowi na Przemysł 4.0? Ważnym krokiem w tej gotowości jest zapewnienie firmie odpowiedniego, najnowocześniejszego systemu ERP - takiego, który jest otwarty na integrację i przyjęcie danych z produkcji, szybką ich analizę oraz ciągłą optymalizację planów produkcyjnych. Proaktywny system informatyczny, zdolny do automatycznego reagowania na zdarzenia, zmniejszenia kosztów i zwiększenia wydajności produkcji to najkrótsza droga do sukcesu w przemyśle. Grupa proALPHA aktywnie uczestniczy w rozwoju koncepcji Przemysłu 4.0. Tworzymy rozwiązania informatyczne, dzięki którym idea ta może być praktycznie wdrażana w przedsiębiorstwach.

Zapraszamy kadrę zarządzającą, dyrektorów pionów merytorycznych z przedsiębiorstw produkcyjnych do aktywnego uczestnictwa w konferencji. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. W celu dokonania rejestracji, prosimy o kontakt z naszym działem handlowym.

Wróć do listy Eventów