Kraj:
Polska
Call-Back-Service

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszym rozwiązaniu?

Z przyjemnością do Ciebie zadzwonimy! Wystarczy przysłać wiadomość z numerem telefonu. Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.

Wyślij wiadomość bezpośrednio na adres:

info(at)proalpha.pl

Kontakt

Masz pytania, życzenia lub uwagi?

Przyślij nam krótką wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą.

Sąd Rejonowy
w Zielonej Górze
Wydział VIII Gosp. KRS
KRS nr 0000229984
NIP 9291734868
kapitał zakładowy
330 000,00 zł

info(at)proalpha.pl

Adres

proALPHA Polska Sp. z o.o.

ul. Dąbrowskiego 1

65-021 Zielona Góra

Tel.: +48 (68) 50 66 500

Fax: +48 (68) 325 50 97

Mapa dojazdu

LogiMAT 2015: ERP meets Logistics

10. - 12.02.2015 - Stuttgart |

System logistyczny może być tylko tak dobry, jak działający w tle system ERP. Z tego względu proALPHA, jako dostawca oprogramowania ERP, zdecydowała się przedstawić swoje rozwiązanie na międzynarodowych targach Dystrybucji, Transportu i Przepływu Informacji LogiMAT w Stuttgarcie. Mimo, iż logistyka jest tylko jednym z obszarów funkcjonowania przedsiębiorstwa, jej połączenie z oprogramowaniem klasy ERP określa ogólną wydajność całego systemu. Dzięki Integration Workbench (INWB) proALPHA zapewnia wymaganą elastyczność i wydajność infrastruktury IT.  Więcej informacji uzyskacie Państwo w dniach 10 - 12 lutego 2015 na naszym stoisku 7G60 w Hali 7.

proALPHA ERP - Integration WorkbenchIntegration Workbench zapewnia płynną wymianę informacji między dwoma systemami: ERP a logistycznym.

Dobrym przykładem jest gospodarka materiałowa. Sukces leży w całościowym procesie, który w systemie ERP zaczyna się zazwyczaj od zlecenia i przyjęcia towarów. Dopiero wtedy wykorzystywany jest system logistyczny, przetwarzający dalej informację o towarze, który ma swoje określone miejsce na magazynie. Następnie wynik wysyłany jest z powrotem do systemu ERP. Dopiero wtedy informacja o tym, gdzie znajdują się towary, dostępna jest całym przedsiębiorstwie. Wszystko to wymaga, aby wymiana informacji pomiędzy dwoma systemami przebiegała niezawodnie, szybko i sprawnie.

W praktyce, ze względu na różnorodność dostępnych systemów logistycznych, istnieje wiele odmiennych formatów i technologii transmisji danych. Niemniej jednak, aby zapewnić optymalną wymianę informacji, INWB dostarcza odpowiednią funkcjonalność. Dzięki szybkim i bardziej elastycznym metodom, pozwala to uniknąć "chaosu interfejsów". Jako centralna warstwa komunikacyjna, INWB integruje systemy zewnętrzne w jednym miejscu. Podstawą platformy integracyjnej jest Enterprise Service Bus (ESB), który zbiera wiadomości z różnych usług. Ponadto, ESB pozwala na wykonywanie prostych przekształceń i sprawia, że wiadomości dla systemu docelowego są czytelne, obsługując różne formaty wymiany danych, od prostych ASCII poprzez XML, aż do Webservice.

Pozostałe wydarzenia na stoisku proALPHA:

  • Kompletny system ERP
  • APS (Advanced Planning and Scheduling): innowacyjne planowanie i sterowanie produkcją w czasie rzeczywistym
  • Aktywny Workflow Management
  • Mobilność na magazynie

Rejestracji można dokonać klikając na poniższy link

Wróć do listy Eventów