Kraj:
Polska
Call-Back-Service

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszym rozwiązaniu?

Z przyjemnością do Ciebie zadzwonimy! Wystarczy przysłać wiadomość z numerem telefonu. Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.

Wyślij wiadomość bezpośrednio na adres:

info(at)proalpha.pl

Kontakt

Masz pytania, życzenia lub uwagi?

Przyślij nam krótką wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą.

Sąd Rejonowy
w Zielonej Górze
Wydział VIII Gosp. KRS
KRS nr 0000229984
NIP 9291734868
kapitał zakładowy
330 000,00 zł

info(at)proalpha.pl

Adres

proALPHA Polska Sp. z o.o.

ul. Dąbrowskiego 1

65-021 Zielona Góra

Tel.: +48 (68) 50 66 500

Fax: +48 (68) 325 50 97

Mapa dojazdu

Konferencja w Warszawie

23.09.2014 - Warszawa |

proALPHA ERP - Konferencja w Warszawie

23 września w Warszawie o godz. 9:00 firma proALPHA Polska sp. z o.o. weźmie udział w konferencji zorganizowanej przez firmę Multitrain. Tematem przewodnim konferencji jest zaprezentowanie możliwości jakie daje wykorzystanie systemów ERP i CRM w przedsiębiorstwach. Poruszone zostaną również tematy dotyczące skutecznego procesu ich wdrożenia. Zostaną omówione wybrane wdrożenia w konkretnych firmach. Przykłady te pozwolą na wskazanie głównych błędów popełnianianych przy wdrożeniach. Ponadto omówione zostaną rozwiązania problemów, które są możliwe dzięki wykorzystaniu systemów klasy ERP. Wydarzenie swoim patronatem objęli m.in.: Ministerstwo Gospodarki, Krajowa Izba Gospodarcza, jak również Regionalna Izba Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej.

W trakcie konferencji Pan Gerard Błaszczak - Sales Director proALPHA Polska zaprezentuje kompletne rozwiązanie ERP proALPHA®. W wystąpieniu uwzględnione zostaną szczególnie branża produkcyjna i handlowa średniej wielkości. Bazując na konkretnych przykładach wdrożeń, Pan Gerard Błaszczak pokaże jak system proALPHA przyczynił się do rozwiązania kluczowych problemów firm z tego sektora.

Konferencja trwać będzie od godz. 9:00 do 16:00. Zapraszamy do uczestnictwa wszystkich zainteresowanych: kadrę zarządzającą, prezesów, dyrektorów i kierowników przedsiębiorstw produkcyjnych i handlowych.

Udział w konferencji jest bezpłatny: Zapraszamy do dokonania rejestracji

 

Wróć do listy Eventów