Kraj:
Polska
Call-Back-Service

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszym rozwiązaniu?

Z przyjemnością do Ciebie zadzwonimy! Wystarczy przysłać wiadomość z numerem telefonu. Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.

Wyślij wiadomość bezpośrednio na adres:

info(at)proalpha.pl

Kontakt

Masz pytania, życzenia lub uwagi?

Przyślij nam krótką wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą.

Sąd Rejonowy
w Zielonej Górze
Wydział VIII Gosp. KRS
KRS nr 0000229984
NIP 9291734868
kapitał zakładowy
330 000,00 zł

info(at)proalpha.pl

Adres

proALPHA Polska Sp. z o.o.

ul. Dąbrowskiego 1

65-021 Zielona Góra

Tel.: +48 (68) 50 66 500

Fax: +48 (68) 325 50 97

Mapa dojazdu

U nas znajdziesz

"W firmie proALPHA pracuje się z zapałem" - gratuluje nam Wolfgang Clement.

27.01.2012

Od 10 lat najlepszym pracodawcom wśród niemieckich przedsiębiorstw małej i średniej wielkości przyznawane są wyróżnienia „Top Job”. proALPHA Software AG w jubileuszowym 20-tym roku istnienia po raz drugi została zaliczona do grona najlepszych pracodawców. Andreas Traut, przedstawiciel spółki z siedzibą w niemieckim Weilerbach oraz oddziałami na całym świecie, m.in. w Polsce i Stanach Zjednoczonych, odebrał prestiżową nagrodę „Top Job” z rąk Wolfganga Clement’a.

Jako dostawca usług biznesowych, obok zintegrowanego rozwiązania ERP opracowanego specjalnie dla średniej wielkości przedsiębiorstw przemysłowych, handlowych i usługowych, proALPHA oferuje także kompleksowe usługi biznesowe, takie jak doradztwo, szkolenia i pomoc techniczna. Ponadto, każdy projekt kliencki jest wyjątkowy a wymogi techniczne stale się zmieniają. Konieczny jest zatem rozwój pracowników firmy i ich samodzielność w działaniu. Pomimo wysokich wymagań stawianych pracownikom, Andreas Traut odpowiedzialny za rozwój i szkolenia pracowników tłumaczy: "Błędy nie zawsze są złe i nie zawsze trzeba ich unikać za wszelką cenę. Z błędów także można wynieść pewną naukę".

Ci, którzy sprawują samodzielne stanowiska, muszą nauczyć się zarządzać własnym czasem. Grupa stawia więc na programy szkoleniowe z zakresu komunikacji, obiegu informacji i zarządzania czasem adresowane do blisko 500 pracowników w kraju i zagranicą. „Są to kluczowe kompetencje niezbędne podczas pracy w firmie opartej na wiedzy”, przekonuje Andreas Traut. Ponadto, mogą one pomóc w realizacji nawet najbardziej wymagających projektów. To właśnie szeroka oferta szkoleń dla pracowników zdecydowała o przyznaniu firmie wyróżnienia "Top Job".


Wróć do listy Newsów