Kraj:
Polska
Call-Back-Service

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszym rozwiązaniu?

Z przyjemnością do Ciebie zadzwonimy! Wystarczy przysłać wiadomość z numerem telefonu. Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.

Wyślij wiadomość bezpośrednio na adres:

info(at)proalpha.pl

Kontakt

Masz pytania, życzenia lub uwagi?

Przyślij nam krótką wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą.

Sąd Rejonowy
w Zielonej Górze
Wydział VIII Gosp. KRS
KRS nr 0000229984
NIP 9291734868
kapitał zakładowy
330 000,00 zł

info(at)proalpha.pl

Adres

proALPHA Polska Sp. z o.o.

ul. Dąbrowskiego 1

65-021 Zielona Góra

Tel.: +48 (68) 50 66 500

Fax: +48 (68) 325 50 97

Mapa dojazdu

System ERP proALPHA dla UniMould

11.04.2011

Spółka UniMould należąca do międzynarodowej Grupy Ardagh, znanego i cenionego producenta opakowań szklanych, podpisała umowę na zakup i wdrożenie zintegrowanego systemu klasy ERP - proALPHA. Grupa posiada 20 zakładów produkcyjnych w Europie m.in. w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Danii, Szwecji, Holandii oraz w Polsce.

Spółka UniMould z siedzibą w Pieńsku do niedawna znana jako „Heye” Fabryka Form Szklarskich od ponad 60 lat zajmuje pozycję lidera w branży wytwarzania części formujących i odlewów dla przemysłu opakowań szklanych w Polsce. UniMould oferuje klientom nowoczesne części formujące a także szeroką gamę odlewów z żeliwa.

System proALPHA obsługiwać będzie przede wszystkim obszary planowania produkcji i logistyki. W pierwszej kolejności wdrożone zostaną moduły obsługujące produkcję, sprzedaż, zakupy, gospodarkę materiałową a także proALPHA Analyzer i DMS. Główne korzyści płynące z wdrożenia oprogramowania proALPHA polegać mają na zwiększeniu efektywności i usprawnieniu organizacji procesu produkcji. Celem wdrożenia jest także lepsze i nowocześniejsze zarządzanie firmą. Start produktywny zaplanowano na początek września tego roku.


Wróć do listy Newsów