Kraj:
Polska
Call-Back-Service

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszym rozwiązaniu?

Z przyjemnością do Ciebie zadzwonimy! Wystarczy przysłać wiadomość z numerem telefonu. Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.

Wyślij wiadomość bezpośrednio na adres:

info(at)proalpha.pl

Kontakt

Masz pytania, życzenia lub uwagi?

Przyślij nam krótką wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą.

Sąd Rejonowy
w Zielonej Górze
Wydział VIII Gosp. KRS
KRS nr 0000229984
NIP 9291734868
kapitał zakładowy
330 000,00 zł

info(at)proalpha.pl

Adres

proALPHA Polska Sp. z o.o.

ul. Dąbrowskiego 1

65-021 Zielona Góra

Tel.: +48 (68) 50 66 500

Fax: +48 (68) 325 50 97

Mapa dojazdu

ROADSHOW proALPHA w Krakowie

10.06.2014

proALPHA uczestnikiem konferencji nt. zastosowania nowoczesnych rozwiązań informatycznych dla branż: automotive, metalowej, maszynowej i tworzyw sztucznych.

17 czerwca o godz. 8:30 proALPHA weźmie udział w specjalnej edycji ROADSHOW BPC w Krakowie, skierowanego do producentów wyrobów dla przemysłu motoryzacyjnego, metalowego, maszynowego i tworzyw sztucznych.

W trakcie konferencji proALPHA oraz 6 innych firm zaprezentują swoje nowoczesne rozwiązania informatyczne, takie jak metody efektywnego planowania, monitorowania i rozliczania produkcji z uwzględnieniem charakterystycznych aspektów branż. Prezentowane rozwiązania będą odpowiedzią na stawiane cele i potrzeby wyżej wymienionych producentów. Wszystkie przedstawione narzędzia informatyczne zostaną poparte konkretnymi przykładami wdrożeń w zakładach produkcyjnych funkcjonujących w obszarze branży Automotive. Ponadto na spotkaniu przedstawione i omówione zostaną najczęściej popełniane błędy przy wyborze rozwiązań IT. Konferencja zakończy się wspólnym lunchem oraz otwartą dyskusją z partnerami technologicznymi.

Spotkanie odbędzie się w hotelu Lenart przy ul. Narutowicza 1 w Wieliczce. Zapraszamy kadrę zarządzającą, prezesów, dyrektorów i kierowników firm działających w branżach: automotive, metalowej, maszynowej i tworzyw sztucznych do udziału w konferencji.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Zapraszamy do dokonania rejestracji.


Wróć do listy Newsów