Kraj:
Polska
Call-Back-Service

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszym rozwiązaniu?

Z przyjemnością do Ciebie zadzwonimy! Wystarczy przysłać wiadomość z numerem telefonu. Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.

Wyślij wiadomość bezpośrednio na adres:

info(at)proalpha.pl

Kontakt

Masz pytania, życzenia lub uwagi?

Przyślij nam krótką wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą.

Sąd Rejonowy
w Zielonej Górze
Wydział VIII Gosp. KRS
KRS nr 0000229984
NIP 9291734868
kapitał zakładowy
330 000,00 zł

info(at)proalpha.pl

Adres

proALPHA Polska Sp. z o.o.

ul. Dąbrowskiego 1

65-021 Zielona Góra

Tel.: +48 (68) 50 66 500

Fax: +48 (68) 325 50 97

Mapa dojazdu

proALPHA wyróżniona Certyfikatem Wiarygodności Biznesowej za rok 2013

01.07.2014

Miło nam poinformować, że firma proALPHA Polska sp. z o.o. została ponownie wyróżniona Certyfikatem Wiarygodności Biznesowej przyznawanym przez międzynarodową wywiadownię gospodarczą Bisnode D&B Polska, jedynego przedstawiciela Dun and Bradstreet w Polsce. Certyfikat ten jest uznanym międzynarodowo poświadczeniem, potwierdzającym naszą wiarygodność jako partnera biznesowego i gwarantuje Państwu pełne bezpieczeństwo w kontaktach handlowych z naszą firmą.

Bisnode D&B Polska jest specjalistą w sporządzaniu raportów handlowych na temat firm na całym świecie. Otrzymanie Certyfikatu to znakomite wyróżnienie, które zdobyć mogą wyłącznie firmy spełniające ściśle określone kryteria, takie jak:

  • gwarancja wysokiego poziomu rentowności, zdolności i płynności finansowej,
  • znikomy poziom zadłużenia i zarejestrowanych przeterminowanych płatności,
  • rzetelność i dobra kondycja finansowa spółki,
  • terminowe regulowanie należności wobec kontrahentów.

Wiarygodność i stabilność firm oceniana jest przez Bisnode D&B Polska na podstawie analizy moralności płatniczej wg programu Bisnode International Payment Monitor, analizy wskaźników finansowych ostatnich dostępnych sprawozdań finansowych oraz największej w Polsce bazy relacyjnych powiązań korporacyjnych i osobowych. Firma ta posiada blisko 170 letnie doświadczenie i specjalizuje się w sporządzaniu raportów handlowych na temat firm z całego świata. Wyróżnienie przyznawane przez Bisnode D&B Polska honorowane jest na całym świecie i przyczynia się do zwiększenia atrakcyjności rynkowej firmy. 


Wróć do listy Newsów