Kraj:
Polska
Call-Back-Service

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszym rozwiązaniu?

Z przyjemnością do Ciebie zadzwonimy! Wystarczy przysłać wiadomość z numerem telefonu. Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.

Wyślij wiadomość bezpośrednio na adres:

info(at)proalpha.pl

Kontakt

Masz pytania, życzenia lub uwagi?

Przyślij nam krótką wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą.

Sąd Rejonowy
w Zielonej Górze
Wydział VIII Gosp. KRS
KRS nr 0000229984
NIP 9291734868
kapitał zakładowy
330 000,00 zł

info(at)proalpha.pl

Adres

proALPHA Polska Sp. z o.o.

ul. Dąbrowskiego 1

65-021 Zielona Góra

Tel.: +48 (68) 50 66 500

Fax: +48 (68) 325 50 97

Mapa dojazdu

proALPHA w branży papierniczej

11.07.2008

W fabryce kopert NC Koperty Sp. z o.o. w Gołdapi rozpoczęło się wdrożenie kompletnego rozwiązania klasy ERP - proALPHA.

NC Koperty należy do Grupy Curtis 1000 Europe AG, lidera w produkcji i dystrybucji kopert wykonanych w technologii TYVEK. Firma rozpoczęła swoją działalność w Polsce w 1992 roku. Obecnie zatrudnia 160 pracowników w dwóch oddziałach na terenie kraju. Produkcja roczna 1.200 mln kopert sprawia, iż firma NC Koperty jest wiodącym producentem opakowań wysyłkowych i transportowych z papieru i tworzywa TYVEK w Polsce.

W procesie wyboru nowego rozwiązania informatycznego wyłoniono firmę proALPHA Polska Sp. z o.o. – dostawcę systemu klasy ERP proALPHA. O ostatecznym wyborze przesądziła pełna integracja wszystkich modułów wraz z systemem zarządzania dokumentami DMS oraz portalem b2b. W NC Koperty zainstalowane zostaną moduły z obszaru finansów, produkcji (z wykorzystaniem funkcjonalności zaawansowanego planowania APS), gospodarki materiałowej, zakupów oraz sprzedaży. W drugim etapie planowane jest uruchomienie DMS. Zarząd spółki oczekuje także, że wdrażane rozwiązanie zapewni szybki i sprawny dostęp do informacji o realizowanych procesach biznesowych, integrację pomiędzy poszczególnymi obszarami oraz wsparcie nie obsługiwanych dotychczas procesów.

System proALPHA zastąpi wykorzystywane dotychczas rozwiązania dziedzinowe. Docelowo z systemu będzie korzystało 20 użytkowników. Start produktywny zaplanowano na styczeń 2009r.

 


Wróć do listy Newsów