Kraj:
Polska
Call-Back-Service

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszym rozwiązaniu?

Z przyjemnością do Ciebie zadzwonimy! Wystarczy przysłać wiadomość z numerem telefonu. Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.

Wyślij wiadomość bezpośrednio na adres:

info(at)proalpha.pl

Kontakt

Masz pytania, życzenia lub uwagi?

Przyślij nam krótką wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą.

Sąd Rejonowy
w Zielonej Górze
Wydział VIII Gosp. KRS
KRS nr 0000229984
NIP 9291734868
kapitał zakładowy
330 000,00 zł

info(at)proalpha.pl

Adres

proALPHA Polska Sp. z o.o.

ul. Dąbrowskiego 1

65-021 Zielona Góra

Tel.: +48 (68) 50 66 500

Fax: +48 (68) 325 50 97

Mapa dojazdu

proALPHA uczestnikiem konferencji Synergy Poland

08.11.2016

Polacy oczami niemieckich przedsiębiorców

W dniu 27 października 2016 r. w Krakowie miała miejsce konferencja zorganizowana przez Synergy Poland, której partnerem była proALPHA Polska. Spotkania odbywające się pod hasłem „Najnowsze rozwiązania i trendy technologiczne dla zwiększenia efektywności przemysłu” podzielone były na trzy bloki: Blok I - Inteligentna Fabryka, Blok II - Inteligentne zarządzanie przedsiębiorstwem oraz Blok III - Inteligentna analiza danych oraz workflow.

Podczas konferencji poruszone zostały zagadnienia dotyczące m.in. nowych trendów i technologii ERP, tworzenia symulacji i kalkulacji planu produkcji, nadzór nad dokumentacją konstrukcyjno-technologiczną, jak również analiza pracochłonności wykonania  zleceń oraz efektywności pracowników.

Nasza firma wystąpiła z prezentacją „Budowanie wartości przedsiębiorstwa dzięki wykorzystaniu systemu ERP proALPHA”, która spotkała się z dużym zainteresowaniem. Ponadto proALPHA jako zintegrowane rozwiązanie oraz narzędzie wspomagające  zarządzanie została przedstawiona na stoisku, gdzie można było zasięgnąć porady naszego specjalisty.

Synergy Poland Sp. z o.o. jest firmą konsultingową należącą do Grupy Kapitałowej BPC. Oferuje usługi doradcze w obszarze zarządzania strategicznego oraz marketingowego na rzecz firm sektora IT. Oprócz doradztwa świadczonego w sposób zindywidualizowany Synergy Poland organizuje warsztaty i szkolenia dla przedsiębiorców. W ciągu czterech lat działalności firma zorganizowała kilkadziesiąt spotkań szkoleniowych na terenie Polski i objęła działami edukacyjnymi kilka tysięcy osób.

Fotorelację z wydarzenia można obejrzeć na stronie: 
http://synergia-it.pl/2016-10-27/krakow-b2/


Wróć do listy Newsów