Kraj:
Polska
Call-Back-Service

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszym rozwiązaniu?

Z przyjemnością do Ciebie zadzwonimy! Wystarczy przysłać wiadomość z numerem telefonu. Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.

Wyślij wiadomość bezpośrednio na adres:

info(at)proalpha.pl

Kontakt

Masz pytania, życzenia lub uwagi?

Przyślij nam krótką wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą.

Sąd Rejonowy
w Zielonej Górze
Wydział VIII Gosp. KRS
KRS nr 0000229984
NIP 9291734868
kapitał zakładowy
330 000,00 zł

info(at)proalpha.pl

Adres

proALPHA Polska Sp. z o.o.

ul. Dąbrowskiego 1

65-021 Zielona Góra

Tel.: +48 (68) 50 66 500

Fax: +48 (68) 325 50 97

Mapa dojazdu

proALPHA Polska z sukcesem wdrożyła system ERP w Groclin S.A.

27.09.2016

W dniu 16 września 2016 r. w jednej z warszawskich restauracji z dziennikarzami mediów branżowych i portali biznesowych spotkali się przedstawiciele proALPHA oraz Grupy Groclin. Tematem konferencji prasowej była współpraca proALPHA Polska z Groclin S.A., innowacyjność i kwestie inwestycji zagranicznych w Polsce.

proALPHA Polska z sukcesem wdrożyła system ERP w Groclin S.A.

Obecny na spotkaniu prezes Grupy proALPHA dr Friedrich Neumeyer podkreślał zalety uczestnictwa w rewolucji Przemysłu 4.0 „Nasze unikatowe rozwiązania pozwalają na lepsze zarządzanie przedsiębiorstwem oraz jego procesami produkcyjnymi i trwale optymalizują potencjał firmy” Wśród blisko 100 klientów, którzy postawili na rozwój, kreatywność i nowoczesne kierowanie przedsiębiorstwem jest Grupa Groclin.

Prezes Zarządu Groclin S.A., Pan Andre Gerstner odniósł się do korzyści i oszczędności wynikających z zastosowania narzędzia ERP w firmie „Silna światowa pozycja Groclinu to także efekt  współpracy z najlepszymi partnerami – globalnymi liderami w swoich dziedzinach, takimi jak proALPHA. Dzięki wdrożeniu systemu proALPHA, Groclin osiągnie zauważalne korzyści: oszczędności w zarządzaniu zasobami, w tym materiałami do produkcji, lepszy przepływ i kontrola danych ze wszystkich obszarów funkcjonowania firmy – produkcji, księgowości, logistyki. Wdrożone rozwiązania ułatwiają i przyspieszają funkcjonowanie przedsiębiorstwa, sprawiają, że część komunikacji może odbywać się bezpośrednio pomiędzy maszynami, pod kontrolą, ale bez konieczności stałej ingerencji człowieka”.

Pan Dariusz  Śliwowski, prezes proALPHA Polska, który kieruje tą jedną z najszybciej rozwijających się firm oferujących rozwiązania klasy ERP, specjalizującą się w tworzeniu oraz wdrażaniu  oprogramowania dla przedsiębiorstw z branży przemysłowej dodał „Nasze motto brzmi WE EMPOWER HIDDEN CHAMPIONS. Podkreśla ono, że dostarczamy nasze rozwiązania informatyczne firmom, które nie są znane z pierwszych stron gazet, ale od lat działają na międzynarodowych rynkach. Nasi klienci to firmy, które są liderami w swoich dziedzinach. Odnoszą ogromne sukcesy dzięki swojej innowacyjności i skutecznemu zarządzaniu, w czym wspiera ich proALPHA. Dajemy im to, z czego słynie niemiecka gospodarka: umiejętne zarządzanie oraz wykorzystanie zaplecza badawczo-naukowego. Właśnie te cechy zawierają nasze rozwiązania, które oferujemy naszym klientom także w Polsce”.

Poniżej znajdują się linki do artykułów opisujących konferencję, piszą o nas m.in.:
http://www.erp-view.pl/erp/groclin_sa_skutecznie_wdrozyl_system_erp_proalpha.html
http://erp-24.pl/erp/proalpha-polska-poinformowala-o-udanym-wdrozeniu-systemu-erp-w-groclin-s-a


Wróć do listy Newsów