Kraj:
Polska
Call-Back-Service

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszym rozwiązaniu?

Z przyjemnością do Ciebie zadzwonimy! Wystarczy przysłać wiadomość z numerem telefonu. Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.

Wyślij wiadomość bezpośrednio na adres:

info(at)proalpha.pl

Kontakt

Masz pytania, życzenia lub uwagi?

Przyślij nam krótką wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą.

Sąd Rejonowy
w Zielonej Górze
Wydział VIII Gosp. KRS
KRS nr 0000229984
NIP 9291734868
kapitał zakładowy
330 000,00 zł

info(at)proalpha.pl

Adres

proALPHA Polska Sp. z o.o.

ul. Dąbrowskiego 1

65-021 Zielona Góra

Tel.: +48 (68) 50 66 500

Fax: +48 (68) 325 50 97

Mapa dojazdu

proALPHA Polska Sp. z o. o. wyróżniona certyfikatem Lubuskiego Lidera Biznesu

28.09.2015

W Filharmonii Zielonogórskiej odbyła się uroczysta gala rozdania nagród VII edycji konkursu "Lubuski Lider Biznesu". Z radością informujemy, że firma proALPHA Polska Sp. z o.o. otrzymała III miejsce w kategorii małe przedsiębiorstwa.

Certyfikat Lubuskiego Lidera Biznesu

Dr Dorota Kużdowicz, Dyrektor finansowy proALPHA Polska Sp. z o.o. podczas gali wręczenia certyfikatu Lubuskiego Lider Biznesu

Lubuski Lider Biznesu organizowany jest przez Zachodnią Izbę Przemysłowo Handlową pod patronatem Marszałka Województwa Lubuskiego. Jest to  jeden z najbardziej prestiżowych konkursów województwa lubuskiego, wyróżniający przedsiębiorców nie tylko za ich imponujące osiągnięcia finansowe, ale także za aktywną działalność na rzecz społeczności lokalnych i ochrony środowiska. Celem konkursu jest wyróżnienie przedsiębiorstw, które poprzez swoją codzienną działalność i innowacyjne działania osiągają wyróżniające ich efekty gospodarcze oraz są przykładem zaangażowania społecznego.

Do rywalizacji mogły zgłaszać się przedsiębiorstwa o dowolnej formie prawnej oraz wielkości zatrudnienia, które prowadzą działalność na terenie województwa lubuskiego minimum od dwóch lat oraz nie zalegają z płatnościami wobec ZUS i organów skarbowych. Ważnymi kryteriami były także: dobre wyniki finansowe, tworzenie nowych miejsc pracy, inwestycja w rozwój pracowników oraz aktywna działalność lokalna.

W tegorocznej edycji wzięła udział rekordowa liczba ponad 70 przedsiębiorstw. Cieszymy się, że nasza firma po raz kolejny znalazła się w gronie liderów biznesu województwa lubuskiego!

Certyfikat Lubuskiego Lidera Biznesu (Akta PDF)


Wróć do listy Newsów