Kraj:
Polska
Call-Back-Service

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszym rozwiązaniu?

Z przyjemnością do Ciebie zadzwonimy! Wystarczy przysłać wiadomość z numerem telefonu. Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.

Wyślij wiadomość bezpośrednio na adres:

info(at)proalpha.pl

Kontakt

Masz pytania, życzenia lub uwagi?

Przyślij nam krótką wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą.

Sąd Rejonowy
w Zielonej Górze
Wydział VIII Gosp. KRS
KRS nr 0000229984
NIP 9291734868
kapitał zakładowy
330 000,00 zł

info(at)proalpha.pl

Adres

proALPHA Polska Sp. z o.o.

ul. Dąbrowskiego 1

65-021 Zielona Góra

Tel.: +48 (68) 50 66 500

Fax: +48 (68) 325 50 97

Mapa dojazdu

proALPHA Polska Sp. z o. o. wyróżniona certyfikatem Lubuskiego Lidera Biznesu

01.10.2012

W Filharmonii Gorzowskiej odbyła się gala rozdania nagród IV edycji konkursu "Lubuski Lider Biznesu". Z radością informujemy, że firma proALPHA Polska Sp. z o.o. wyróżniona została certyfikatem w kategorii małe przedsiębiorstwa.

Paweł Orzeszko (drugi od lewej), Członek Zarządu proALPHA Polska Sp. z o.o. podczas gali wręczania  Certyfikatu Lubuskiego Lidera Biznesu

Paweł Orzeszko (drugi od lewej), Członek Zarządu proALPHA Polska Sp. z o.o. podczas gali wręczania Certyfikatu Lubuskiego Lidera Biznesu

Lubuski Lider Biznesu organizowany jest przez Zachodnią Izbę Przemysłowo Handlową pod patronatem Marszałka Województwa Lubuskiego. Jest jednym z najbardziej prestiżowych konkursów województwa lubuskiego, wyróżniający przedsiębiorców nie tylko za ich imponujące osiągnięcia finansowe, ale także za aktywną działalność na rzecz społeczności lokalnych i ochrony środowiska.

Do rywalizacji mogły zgłaszać się przedsiębiorstwa o dowolnej formie prawnej oraz wielkości zatrudnienia, które prowadzą działalność na terenie województwa lubuskiego minimum od dwóch lat oraz nie zalegają z płatnościami wobec ZUS i organów skarbowych. Ważnymi kryteriami były także: dobre wyniki finansowe, tworzenie nowych miejsc pracy, inwestycja w rozwój pracowników oraz aktywna działalność lokalna.

Podczas tegorocznej gali finałowej obecnych było ponad 500 zaproszonych gości, m.in prof. Leszek Balcerowicz, który wygłosił wykład na temat perspektyw rozwojowych polskiej gospodarki na tle aktualnej sytuacji w kraju i na świecie.

Firmy zgłaszające się do konkursu podzielone zostały na cztery grupy:

  • mikro (zatrudniające do 9 pracowników)
  • małe (10-49)
  • średnie (50-249)
  • duże (powyżej 250)

Do tegorocznej edycji konkursu zgłosiła się rekordowa liczba uczestników - 74 firmy, co potwierdza, że pomimo recesji, przedsiębiorstwa województwa lubuskiego znajdują się w dobrej kondycji. "To dzięki waszej rzetelności i uczciwości w biznesie, lubuska gospodarka się rozwija. Możemy być przykładem dla innych regionów. Życzę wam odwagi, skuteczności i śmiałych projektów. Lubuscy liderzy biznesu są nam bardzo potrzebni." – powiedziała Marszałek Województwa Lubuskiego, Elżbieta Polak.

Cieszymy się, że firma proALPHA Polska po raz kolejny znalazła się w gronie liderów biznesu naszego województwa!

Certyfikat Lubuskiego Lidera Biznesu (Akta PDF)


Wróć do listy Newsów