Kraj:
Polska
Call-Back-Service

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszym rozwiązaniu?

Z przyjemnością do Ciebie zadzwonimy! Wystarczy przysłać wiadomość z numerem telefonu. Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.

Wyślij wiadomość bezpośrednio na adres:

info(at)proalpha.pl

Kontakt

Masz pytania, życzenia lub uwagi?

Przyślij nam krótką wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą.

Sąd Rejonowy
w Zielonej Górze
Wydział VIII Gosp. KRS
KRS nr 0000229984
NIP 9291734868
kapitał zakładowy
330 000,00 zł

info(at)proalpha.pl

Adres

proALPHA Polska Sp. z o.o.

ul. Dąbrowskiego 1

65-021 Zielona Góra

Tel.: +48 (68) 50 66 500

Fax: +48 (68) 325 50 97

Mapa dojazdu

proALPHA Polska Sp. z. o. o. otrzymała Certyfikat Wiarygodności Biznesowej

12.05.2013

Certyfikat Wiarygodności Biznesowej wydawany jest przez międzynarodową wywiadownię gospodarczą Dun & Bradstreet Poland. Firma ta posiada blisko 170 letnie doświadczenie i specjalizuje się w sporządzaniu raportów handlowych na temat firm z całego świata.

Otrzymanie Certyfikatu to znakomite wyróżnienie, które zdobyć mogą wyłącznie firmy spełniające ściśle określone kryteria, takie jak: gwarancja wysokiego poziomu rentowności, zdolności i płynności finansowej oraz znikomy poziom zadłużenia i zarejestrowanych przeterminowanych płatności. Dodatkowo Certyfikat potwierdza nie tylko rzetelność i dobrą kondycję finansową spółki, ale także poświadcza terminowe regulowanie należności wobec kontrahentów.

Wyróżnienie przyznawane przez Dun & Bradstreet Poland honorowane jest na całym świecie i daje gwarancję, że firma proALPHA jest wiarygodnym partnerem biznesowym, z którym bez obaw można nawiązywać kontakty handlowe.


Wróć do listy Newsów