Kraj:
Polska
Call-Back-Service

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszym rozwiązaniu?

Z przyjemnością do Ciebie zadzwonimy! Wystarczy przysłać wiadomość z numerem telefonu. Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.

Wyślij wiadomość bezpośrednio na adres:

info(at)proalpha.pl

Kontakt

Masz pytania, życzenia lub uwagi?

Przyślij nam krótką wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą.

Sąd Rejonowy
w Zielonej Górze
Wydział VIII Gosp. KRS
KRS nr 0000229984
NIP 9291734868
kapitał zakładowy
330 000,00 zł

info(at)proalpha.pl

Adres

proALPHA Polska Sp. z o.o.

ul. Dąbrowskiego 1

65-021 Zielona Góra

Tel.: +48 (68) 50 66 500

Fax: +48 (68) 325 50 97

Mapa dojazdu

proALPHA Polska Lubuskim Liderem Biznesu

11.09.2009

11 września 2009 r. w zielonogórskiej Filharmonii odbyła się gala rozdania nagród w I edycji konkursu "Lubuski Lider Biznesu". Firma proALPHA Polska Sp. z o.o. zdobyła I miejsce w kategorii małych firm.

Konkurs został zorganizowany przez Zachodnią Izbę Przemysłowo-Handlową i Gazetę Lubuską a patronat nad konkursem objął marszałek lubuski. Do rywalizacji mogły się zgłaszać się przedsiębiorstwa o dowolnej formie prawnej oraz wielkości zatrudnienia pod warunkiem, że były one zarejestrowane w woj. lubuskim, prowadziły działalność od minimum dwóch lat oraz nie zalegały z płatnościami wobec ZUS i organów skarbowych.

Firmy zostały podzielone na cztery grupy: mikro (zatrudniające do 9 pracowników), małe (10-49), średnie (50-249) oraz duże (powyżej 250). Ostatecznie do rywalizacji zgłosiło się ponad 50 firm a Kapituła Konkursu wytypowała najlepsze, które otrzymały certyfikaty. Natomiast trzy najlepsze firmy w każdej grupie otrzymały statuetki "Lubuskiego Lidera Biznesu". W grupie małych firm pierwsze miejsce przypadło firmie proALPHA.

Statuetki i certyfikaty wręczyli: wiceminister infrastruktury Piotr Styczeń, wojewoda lubuski Helena Hatka, marszałek lubuski Marcin Jabłoński, dyrektor oddziału Media Regionalne Grzegorz Widenka oraz przewodniczący Kapituły Konkursu Jerzy Korolewicz. "Wiedzieliśmy, że jesteśmy dobrzy, ale nie sądziliśmy, że aż tak dobrzy, by w gronie tak doskonałych firm zająć pierwsze miejsce. Oczywiście, że bardzo się cieszymy, ale też obiecuję, że nie spoczniemy na laurach. Chcemy nadal się rozwijać, by być jeszcze lepszą firmą", powiedział Członek Zarządu proALPHA Polska Sp. z o.o., dr Paweł Kużdowicz.


Wróć do listy Newsów