Kraj:
Polska
Call-Back-Service

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszym rozwiązaniu?

Z przyjemnością do Ciebie zadzwonimy! Wystarczy przysłać wiadomość z numerem telefonu. Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.

Wyślij wiadomość bezpośrednio na adres:

info(at)proalpha.pl

Kontakt

Masz pytania, życzenia lub uwagi?

Przyślij nam krótką wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą.

Sąd Rejonowy
w Zielonej Górze
Wydział VIII Gosp. KRS
KRS nr 0000229984
NIP 9291734868
kapitał zakładowy
330 000,00 zł

info(at)proalpha.pl

Adres

proALPHA Polska Sp. z o.o.

ul. Dąbrowskiego 1

65-021 Zielona Góra

Tel.: +48 (68) 50 66 500

Fax: +48 (68) 325 50 97

Mapa dojazdu

proALPHA Polska Gepardem Biznesu branży informatycznej.

20.01.2016

Spośród 628 przedsiębiorstw branży informatycznej, których wyniki finansowe przeanalizował Instytut Nowoczesnego Biznesu, tytuł „Geparda Biznesu 2015” uzyskało 416 firm. Miło nam poinformować, że Gepardem Biznesu uhonorowana została także proALPHA Polska.

Statuetka Geparda Biznesu zaprojektowana w 2006 r. przez Katarzynę Pągowską.

Statuetka Geparda Biznesu zaprojektowana w 2006 r. przez Katarzynę Pągowską.

Firmy, które znalazły się w zestawieniu zostały wyróżnione, ponieważ ich wartość rynkowa w latach 2014-2015 wzrosła o więcej niż 10 procent. W przypadku proALPHA Polska wzrost ten wyniósł blisko 66 procent!

„To jednoznacznie pokazuje, jak duży jest potencjał rozwoju proALPHA w Polsce”, podkreśla Dariusz Śliwowski, Prezes Zarządu proALPHA Polska. „Polscy przedsiębiorcy coraz wyraźniej dostrzegają potrzebę stosowania najnowocześniejszych i najlepiej dostosowanych do ich potrzeb systemów ERP. Dzięki naszemu rozwiązaniu firmy zwiększają wydajność i znacząco zmniejszają koszty. Jestem pewny, że nasza pozycja na polskim rynku oraz w branżowych rankingach będzie w najbliższych latach dynamicznie rosła”, dodaje prezes Śliwowski.

Instytut Nowoczesnego Biznesu, działający przy Magazynie Przedsiębiorców „Europejska Firma”, prowadzi Konkurs Gepardy Biznesu od 2006 r. Przez dziesięć lat przeanalizował wyniki finansowe trzech milionów przedsiębiorstw i kilkuset banków działających w Polsce.

Najnowszy ranking najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw IT opracowała Wywiadownia Handlowa InfoCredit na zlecenie i według metodologii Instytutu Nowoczesnego Biznesu.

W rankingu znalazły się firmy, które mogły pochwalić się:

  • przychodami netto o wartości ponad pół miliona złotych,
  • ponad 10 tys. zł zysku netto,
  • dodatnią wartością kapitału.

W tegorocznej edycji autorzy rankingu uwzględnili 628 przedsiębiorstw z branży informatycznej, które spełniły powyższe kryteria. Wartość rynkową analizowanych firm (na koniec marca 2014 i koniec marca 2015) policzyli przez porównanie ich wyników do wycen spółek akcyjnych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Więcej szczegółów oraz uproszczona metodologia liczenia wartości rynkowej, stosowana przez Instytut Nowoczesnego Biznesu, znajdują się na poniższej stronie: http://businessnow.pl/7948,gepardy-biznesu-2015-branzy-informatycznej-wedlug-wzrostu-wartosci-rynkowej.html


Wróć do listy Newsów