Kraj:
Polska
Call-Back-Service

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszym rozwiązaniu?

Z przyjemnością do Ciebie zadzwonimy! Wystarczy przysłać wiadomość z numerem telefonu. Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.

Wyślij wiadomość bezpośrednio na adres:

info(at)proalpha.pl

Kontakt

Masz pytania, życzenia lub uwagi?

Przyślij nam krótką wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą.

Sąd Rejonowy
w Zielonej Górze
Wydział VIII Gosp. KRS
KRS nr 0000229984
NIP 9291734868
kapitał zakładowy
330 000,00 zł

info(at)proalpha.pl

Adres

proALPHA Polska Sp. z o.o.

ul. Dąbrowskiego 1

65-021 Zielona Góra

Tel.: +48 (68) 50 66 500

Fax: +48 (68) 325 50 97

Mapa dojazdu

proALPHA na targach IT & Business 2013 po raz kolejny wzbudza duże zainteresowanie publiczności

01.10.2013

Pod hasłem "Usprawnij procesy - zachwyć użytkowników" proALPHA zaznaczyła swoją obecność na tegorocznych targach IT & Business w Stuttgarcie i zaprezentowała najnowszą wersję oprogramowania – proALPHA 6.1.

Na dwóch nowych stanowiskach przygotowanych do przeprowadzania prezentacji i wyposażonych w nowoczesne ekrany, Grupa proALPHA przedstawiła całkowicie zmieniony interfejs swojego kompletnego rozwiązania ERP. Liczni odwiedzający, wśród nich zarówno dotychczasowi, jak i potencjalni klienci, zachwyceni byli nie tylko wyglądem, ale także obsługą oraz rozbudowaną funkcjonalnością najnowszej wersji oprogramowania. "Wysoka frekwencja odwiedzających stoisko proALPHA, tak jak przed rokiem, potwierdziła sukces tegorocznych targów." – powiedział Bernhard Fix, Dyrektor Handlowy proALPHA.

W trakcie odbywających się jednocześnie targów DMS-EXPO i CRM-expo w Stuttgarcie pojawiło się ponad 10 000 odwiedzających, co potwierdziło, że targi IT & Business zmierzają w dobrym kierunku. Według opinii wystawców zauważono również znaczący wzrost liczby zainteresowanych z innych regionów. Z pośród wszystkich odwiedzających aż 59 % było na targach po raz pierwszy.


Wróć do listy Newsów