Kraj:
Polska
Call-Back-Service

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszym rozwiązaniu?

Z przyjemnością do Ciebie zadzwonimy! Wystarczy przysłać wiadomość z numerem telefonu. Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.

Wyślij wiadomość bezpośrednio na adres:

info(at)proalpha.pl

Kontakt

Masz pytania, życzenia lub uwagi?

Przyślij nam krótką wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą.

Sąd Rejonowy
w Zielonej Górze
Wydział VIII Gosp. KRS
KRS nr 0000229984
NIP 9291734868
kapitał zakładowy
330 000,00 zł

info(at)proalpha.pl

Adres

proALPHA Polska Sp. z o.o.

ul. Dąbrowskiego 1

65-021 Zielona Góra

Tel.: +48 (68) 50 66 500

Fax: +48 (68) 325 50 97

Mapa dojazdu

proALPHA na targach CeBIT

proALPHA: Zintegrowane rozwiązanie o elastycznej architekturze IT

03.02.2009

Podczas tegorocznych targów CeBIT, największych na świecie targów branży informatycznej i komunikacyjnej odbywających się w dniach 3 - 8 marca w Hanowerze, Grupa proALPHA zaprezentowała swoje rozwiązanie w zakresie architektury zorientowanej na usługi (SOA). Podczas gdy pozostali dostawcy systemów klasy ERP dyskutują jeszcze o wadach i zaletach technologii SOA, proALPHA jest już o krok dalej wykorzystując ją od lat.

SOA wychodzi naprzeciw aktualnym potrzebom przedsiębiorstw przemysłowych, które pomimo różnych rozwiązań organizacyjnych i informatycznych konfrontowane są z koniecznością realizacji łączy elektronicznych z klientami oraz dostawcami. Filozofia SOA traktuje funkcje oprogramowania jako usługi, które mogą się między sobą komunikować poprzez standardowe interfejsy. Umożliwia to daleko idącą indywidualizację oprogramowania i bardzo szybkie dopasowanie do interfejsów zewnętrznych i nowych wymagań stawianych przez użytkowników.

"Nowy trend w postaci SOA oferuje użytkownikom systemów klasy ERP nowe możliwości. Dzięki niej można elastycznie kształtować oraz stale dopasowywać procesy między klientami i dostawcami. Oprogramowanie ERP bez właściwej infrastruktury komunikacyjnej nie miałoby szans powodzenia", tłumaczył Leo Ernst, Członek Zarządu ds. Handlowych proALPHA Software AG. Wraz z tą technologią, proALPHA zmierza w kierunku długoterminowego utrzymania całego systemu na najwyższym poziomie technologicznym przy uwzględnieniu standardów przemysłowych. Wszystko to zapewni wsparcie dla koniecznych i coraz szybciej następujących zmian w organizacji przedsiębiorstw.


Wróć do listy Newsów