Kraj:
Polska
Call-Back-Service

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszym rozwiązaniu?

Z przyjemnością do Ciebie zadzwonimy! Wystarczy przysłać wiadomość z numerem telefonu. Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.

Wyślij wiadomość bezpośrednio na adres:

info(at)proalpha.pl

Kontakt

Masz pytania, życzenia lub uwagi?

Przyślij nam krótką wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą.

Sąd Rejonowy
w Zielonej Górze
Wydział VIII Gosp. KRS
KRS nr 0000229984
NIP 9291734868
kapitał zakładowy
330 000,00 zł

info(at)proalpha.pl

Adres

proALPHA Polska Sp. z o.o.

ul. Dąbrowskiego 1

65-021 Zielona Góra

Tel.: +48 (68) 50 66 500

Fax: +48 (68) 325 50 97

Mapa dojazdu

proALPHA na targach CeBIT 2011

Wariantowość w ERP w centrum uwagi

28.01.2011

Grupa proALPHA, dostawca kompletnego rozwiązania klasy ERP, zaprezentuje na targach CeBIT 2011 swoje oprogramowanie oraz usługi przeznaczone dla sektora średniej wielkości przedsiębiorstw produkcyjnych, handlowych oraz usługowych. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy w dniach 01-05 marca 2011r. do Hanoweru na stanowisko E18 w Hali 5. W tym roku, w centrum uwagi znajdzie się generowanie wariantów oraz integracja z systemami CAD. Odwiedzający dowiedzą się jak za pomocą konfiguratora produktów proALPHA zapanować nad różnorodnością wariantów i w rezultacie uprościć ich konstrukcję.

Rosnący poziom indywidualizacji produkcji oraz realizacja coraz krótszych czasów reakcji wymagają stosowania wariantów. Customizing i montaż, zamiast konstruowania od nowa zapewniają krótkie czasy reakcji bez konieczności utrzymywania większych zapasów magazynowych przy szerokim spektrum quasi-indywidualnych produktów. Powiązanie konfiguracji wariantów z rzeczywistymi modelami 3D idzie o krok dalej: pozbawione błędów produkty powstają dzięki praktycznie nieograniczonym możliwościom profesjonalnej konstrukcji przy prędkości i kosztach samego konfiguratora wariantów.

Konfiguracja produktu dla krótszych łańcuchów procesów

pomiędzy rozwojem produktów, wytwarzaniem a wymaganiami klienta. Celem jest efektywne i szybkie wytworzenie indywidualnego produktu klienta przy możliwie niskich nakładach. Konfigurator produktu jest integralnym elementem systemu proALPHA. Jest przeznaczony do tego, by zarządzać złożonymi strukturami według indywidualnych schematów i możliwości wyboru cech produktu określonymi przez "konstrukcję". Zdefiniowane logiczne zależności oraz kontrole poprawności zapobiegają tworzeniu niemożliwych do wyprodukowania i pozbawionych sensu kombinacji cech bądź komponentów produktu.

Powyższym właściwościom starają się sprostać rozmaite dostępne na rynku konfiguratory produktów i wariantów. Integracja konfiguratora produktu proALPHA realizuje jednak funkcje wykraczające daleko poza proces konfiguracji: bezpośrednia kontrola dostępności wszystkich komponentów, kalkulacja oferty przy aktualnych cenach wszystkich artykułów łącznie z narzutami i „prawdziwymi” kosztami komponentów w produkcji własnej. Zapobiega to frustracji i niezadowoleniu klientów, ponieważ nie ma nic bardziej irytującego niż nieotrzymanie zamówionego produktu na czas lub brak określenia ceny w chwili złożenia zamówienia. I tak łańcuch procesu idzie jeszcze dalej: po zatwierdzeniu przez klienta, raz wygenerowane dane trafiają bezpośrednio do zlecenia wraz z rysunkami CAD, strukturą produktu i danymi podstawowymi.

"Ten niezwykły stopień integracji jest możliwy, ponieważ wszystkie moduły opracowane są przez zespół programistów proALPHA. Dzięki temu, system zarządzania dokumentami DMS oraz systemy CAD mogą zostać łatwo zintegrowane z konfiguratorem produktu za pomocą narzędzia CA-Link. Zadowolenie klienta i wydajność produkcji nie muszą się wykluczać", Werner Ernst, Członek Zarządu ds. technicznych proALPHA Software AG, w taki sposób podsumowuje korzyści płynące ze zintegrowanego rozwiązania.


Wróć do listy Newsów