Kraj:
Polska
Call-Back-Service

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszym rozwiązaniu?

Z przyjemnością do Ciebie zadzwonimy! Wystarczy przysłać wiadomość z numerem telefonu. Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.

Wyślij wiadomość bezpośrednio na adres:

info(at)proalpha.pl

Kontakt

Masz pytania, życzenia lub uwagi?

Przyślij nam krótką wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą.

Sąd Rejonowy
w Zielonej Górze
Wydział VIII Gosp. KRS
KRS nr 0000229984
NIP 9291734868
kapitał zakładowy
330 000,00 zł

info(at)proalpha.pl

Adres

proALPHA Polska Sp. z o.o.

ul. Dąbrowskiego 1

65-021 Zielona Góra

Tel.: +48 (68) 50 66 500

Fax: +48 (68) 325 50 97

Mapa dojazdu

proALPHA na targach CeBIT 2010

Business 2.0 jest już faktem

18.01.2010

Grupa proALPHA, dostawca rozwiązania biznesowego proALPHA, zaprezentuje na targach CeBIT 2010 swoje oprogramowanie i usługi doradcze dla przedsiębiorstw przemysłowych, handlowych oraz usługowych średniej wielkości. Głównym przedmiotem prezentacji będzie narzędzie wspierające zarządzanie procesowe w systemie proALPHA, odwzorowujące procesy przedsiębiorstwa, pozostawiając technologię w tle.

Rynki podlegające umiędzynarodowieniu i ciągłym zmianom oraz tendencja do rozpraszania działalności produkcyjnej oraz handlowej wymagają wydajniejszych procesów i wysokiej elastyczności umożliwiających bardzo szybką reakcję. Sterowany zdarzeniami proALPHA Workflow wykazał się tu wysoką innowacyjnością. Aby móc reagować na zdarzenia występujące wewnątrz oraz na zewnątrz przedsiębiorstwa w czasie rzeczywistym, wymagania są jeszcze większe: wszystkie istotne procesy muszą być przetwarzane w pamięci (in memory). Moduł planowania APS posiada natychmiastowy dostęp do wszelkich istotnych danych. Reakcja na zachodzące zmiany może być natychmiastowa, a procesy mogą być dopasowywane z zachowaniem zależności występujących w obszarze produkcji. Dotyczy to również analizy informacji wielowymiarowych. Ustawienia kokpitu użytkownika muszą odpowiadać indywidualnym potrzebom informacyjnym i zadaniowym, uwzględniając ciągle zmieniające się warunki ramowe.

Podobnie jak komputery klasy embedded wbudowane przykładowo w kuchenkę mikrofalową samodzielnie rozpoznają czy odmrozić czy też podgrzać daną potrawę, wizjonerska technologia musi być w stanie dopasowywać procesy do zmieniających się warunków ramowych w sposób automatyczny. Architektura systemu proALPHA stworzyła tę niezbędną podstawę dla przyszłego pokolenia biznesowego.

Podczas tegorocznych targów CeBIT w Hanowerze w hali 5, na stanowisku E 18 można się przekonać się o tym, iż proALPHA już dziś zrealizowała to, co inni do tej pory tylko zapowiadają. Więcej informacji oraz możliwość rejestracji można znaleźć na stronie internetowej www.proalpha.de w zakładce "Events".


Wróć do listy Newsów