Kraj:
Polska
Call-Back-Service

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszym rozwiązaniu?

Z przyjemnością do Ciebie zadzwonimy! Wystarczy przysłać wiadomość z numerem telefonu. Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.

Wyślij wiadomość bezpośrednio na adres:

info(at)proalpha.pl

Kontakt

Masz pytania, życzenia lub uwagi?

Przyślij nam krótką wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą.

Sąd Rejonowy
w Zielonej Górze
Wydział VIII Gosp. KRS
KRS nr 0000229984
NIP 9291734868
kapitał zakładowy
330 000,00 zł

info(at)proalpha.pl

Adres

proALPHA Polska Sp. z o.o.

ul. Dąbrowskiego 1

65-021 Zielona Góra

Tel.: +48 (68) 50 66 500

Fax: +48 (68) 325 50 97

Mapa dojazdu

proALPHA na Cebit 2008

Nowe miejsce, nowe tematy – sprawdzony produkt

24.01.2008

Firma proALPHA Software AG w 2008 roku również znalazła się w gronie wystawców na targach Cebit w Hanowerze. Będzie się prezentowała w dniach od 4 do 9 marca na większej niż zwykle powierzchni 240 m². Tym razem, oprócz zmiany terminu, nastąpi także zmiana stoiska. Po raz pierwszy będzie to stoisko E18 w hali 5. Odwiedzający zapoznają się między innymi z możliwościami bardziej efektywnego wykorzystania budżetu na IT. Ponadto, Grupa proALPHA przedstawi nową wersję swojego oprogramowania.

Aktualna wersja systemu proALPHA oferuje cały szereg innowacji, które usprawnią przepływy i uproszczą obsługę. W sposób szczególny rozszerzone zostało włączenie dostawców i klientów do procesu logistycznego w celu zintegrowania całego łańcucha dostaw. Zyskują na tym zarówno klienci z branży samochodowej, jak i pozostali uczestnicy sektora poddostawców. Do rozszerzeń należy między innymi bardziej komfortowa obsługa EDI, większa automatyzacja procesów zaopatrzenia w ramach kontraktów zakupowych i awizowania dostaw, jak również włączenie centrów logistycznych dostawców po stronie klienta.

Obok wielu nowych funkcji, w najnowszej wersji systemu proALPHA zaimplementowano technologię SOA (Service Oriented Architecture). Tak zwana architektura zorientowana na usługi umożliwia niezwykle szybkie dopasowanie do zewnętrznych interfejsów oraz nowych wymagań specyficznych dla użytkownika – bez potrzeby indywidualnego programowania. Dla przykładu, komunikacja pomiędzy klientami firmy proALPHA oraz ich dostawcami zostanie w przyszłości znacznie uproszczona, nawet mimo odmiennych rozwiązań IT.

Ponadto, proALPHA skoncentruje się na szczególnym temacie, tj. na efektywnym wykorzystaniu budżetu IT. Właściwe aplikacje IT są przy tym nieodzowne – jeżeli nie są rozpatrywane jako indywidualne rozwiązania, lecz podstawa dla zwiększenia produktywności. proALPHA pokaże odwiedzającym jak wykorzystać budżet w sposób zorientowany na cel, a przez to zyskać w przyszłości nie oszczędzając na teraźniejszości.


Wróć do listy Newsów