Kraj:
Polska
Call-Back-Service

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszym rozwiązaniu?

Z przyjemnością do Ciebie zadzwonimy! Wystarczy przysłać wiadomość z numerem telefonu. Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.

Wyślij wiadomość bezpośrednio na adres:

info(at)proalpha.pl

Kontakt

Masz pytania, życzenia lub uwagi?

Przyślij nam krótką wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą.

Sąd Rejonowy
w Zielonej Górze
Wydział VIII Gosp. KRS
KRS nr 0000229984
NIP 9291734868
kapitał zakładowy
330 000,00 zł

info(at)proalpha.pl

Adres

proALPHA Polska Sp. z o.o.

ul. Dąbrowskiego 1

65-021 Zielona Góra

Tel.: +48 (68) 50 66 500

Fax: +48 (68) 325 50 97

Mapa dojazdu

proALPHA członkiem Związku Przedsiębiorców i Pracodawców

13.05.2016

Certyfikat proALPHA Polska

Certyfikat proALPHA PolskaZwiązek Przedsiębiorców i Pracodawców jest związkiem pracodawców firm sektora MSP, zatrudniających od 1 do 250 pracowników, niezależnie od branży w jakiej działają. Istnieje od 2011 roku i zapewnia swoim członkom nie tylko rozwój biznesowy, ale także ochronę przed nadużyciami ze strony władz. Począwszy od czerwca 2013 r. ZPP organizuje także Debaty Publiczne, poświęcone ważnym z punktu widzenia przedsiębiorców sektora MSP kwestiom społeczno-gospodarczym.

ZPP publikuje między innymi liczne badania i raporty,m.in. Busometr Gospodarczy ZPP, Raport o warunkach prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce, Raport płacowy ZPP, Raport o przestrzeganiu praw przedsiębiorców w Polsce i inne.

Podejmuje także działania w zakresie dokumentowania i interwencji w sprawach naruszenia praw przedsiębiorców. Zajmuje się monitorowaniem i analizą projektów ustaw oraz przygotowywaniem do nich opracowań i stanowisk.

ZPP nie jest związana z żadną partią ani organizacja polityczną, nie popiera, ani nie zwalcza żadnej z nich - powstał, żeby bronić swoich członków przed samowolą urzędniczą, walczyć o poprawę warunków dla firm z sektora MSP.

Więcej informacji na stronie http://zpp.net.pl/


Wróć do listy Newsów