Kraj:
Polska
Call-Back-Service

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszym rozwiązaniu?

Z przyjemnością do Ciebie zadzwonimy! Wystarczy przysłać wiadomość z numerem telefonu. Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.

Wyślij wiadomość bezpośrednio na adres:

info(at)proalpha.pl

Kontakt

Masz pytania, życzenia lub uwagi?

Przyślij nam krótką wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą.

Sąd Rejonowy
w Zielonej Górze
Wydział VIII Gosp. KRS
KRS nr 0000229984
NIP 9291734868
kapitał zakładowy
330 000,00 zł

info(at)proalpha.pl

Adres

proALPHA Polska Sp. z o.o.

ul. Dąbrowskiego 1

65-021 Zielona Góra

Tel.: +48 (68) 50 66 500

Fax: +48 (68) 325 50 97

Mapa dojazdu

CeBIT 2014: Myśl innowacyjnie - żyj postępem

proALPHA i projekt przyszłości "Przemysł 4.0"

16.01.2014

Temat "Przemysł 4.0" obecny jest na ustach wszystkich przedsiębiorców i cały czas znacząco zyskuje na znaczeniu. Pod hasłem "Myśl innowacyjnie – żyj postępem" proALPHA Software AG zaprasza na tegoroczne targi CeBIT, aby zachwycić Państwa „Fabryką Przyszłości” zarządzaną przez rozwiązanie ERP proALPHA. Oprogramowanie proALPHA jest wiodącym, kompletnym rozwiązaniem dla przedsiębiorstw średniej wielkości – obecnie ponad 1.700 firm porównywalnych do profilu Państwa działalności wykorzystuje system proALPHA do optymalizacji swoich procesów biznesowych.

W połączeniu z wiedzą naukową naszych partnerów i zdolnością przewidywania rozwoju technologicznego, proALPHA posiada najlepsze predyspozycje, aby innowacyjnie i z duchem pionierskim aktywnie kształtować projekt przyszłości "Przemysł 4.0". Na bazie architektury systemu zorientowanej na procesy i serwis, jak również nowatorskiej i ergonomicznej koncepcji obsługi, system ERP proALPHA wyznacza nowe standardy w zakresie pionierskich platform kooperacyjnych.

W dniach 10-14 marca na najważniejszych targach IT tego roku - CeBIT 2014 w Hanowerze przekonajcie się Państwo o technologicznie wiodącym spektrum naszych usług. Na naszym stoisku na żywo zaprezentujemy Państwu jak w praktyce wygląda "Fabryka Przyszłości", dzięki czemu jako pierwsi otrzymacie Państwo wyobrażenie o procesach produkcji jutra.

Znajdziecie nas Państwo w Hali 5, stoisko E18

Serdecznie zapraszamy
proALPHA Polska Sp. z o.o.


Wróć do listy Newsów