Kraj:
Polska
Call-Back-Service

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszym rozwiązaniu?

Z przyjemnością do Ciebie zadzwonimy! Wystarczy przysłać wiadomość z numerem telefonu. Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.

Wyślij wiadomość bezpośrednio na adres:

info(at)proalpha.pl

Kontakt

Masz pytania, życzenia lub uwagi?

Przyślij nam krótką wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą.

Sąd Rejonowy
w Zielonej Górze
Wydział VIII Gosp. KRS
KRS nr 0000229984
NIP 9291734868
kapitał zakładowy
330 000,00 zł

info(at)proalpha.pl

Adres

proALPHA Polska Sp. z o.o.

ul. Dąbrowskiego 1

65-021 Zielona Góra

Tel.: +48 (68) 50 66 500

Fax: +48 (68) 325 50 97

Mapa dojazdu

Patelec-Elpena z systemem proALPHA

01.07.2008

Patelec-Elpena Sp. z o.o. zdecydowała się na zakup i wdrożenie systemu klasy ERP – proALPHA. Patelec-Elpena wchodzi w skład włoskiej Grupy PATELEC. Głównym obszarem działalności firmy jest produkcja przewodów gołych, strzałowych, instalacyjnych, przyłączeniowych oraz kabli i sznurów. Klientami firmy są odbiorcy z różnych stron świata.

O wyborze systemu zadecydowała pełna integracja wszystkich modułów - począwszy od logistyki, poprzez finanse, produkcję, zarządzanie dokumentacją, aż po narzędzie analityczne proALPHA Analyzer służące do analiz ad hoc oraz moduł APS umożliwiający pełne planowanie wielozasobowe.

Wdrożenie odbywa się w dwóch etapach. Obecnie dobiega końca etap szkoleń dla pracowników w zakresie obsługi systemu oraz cykl warsztatów modelujących przebieg aktualnych oraz przyszłych procesów biznesowych. Etap ten obejmuje takie obszary jak: finanse, środki trwałe, controlling, magazyn, zakupy, sprzedaż oraz produkcja. W dalszej kolejności nastąpi uruchomienie modułu EDI służącego do elektronicznej wymiany danych z kontrahentami, a także rejestracja zdarzeń gospodarczych w obszarze produkcji z wykorzystaniem kodów kreskowych. Docelowo z systemu proALPHA będzie korzystało 56 użytkowników. Start produktywny zaplanowano na koniec III kwartału 2008 r.


Wróć do listy Newsów