Kraj:
Polska
Call-Back-Service

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszym rozwiązaniu?

Z przyjemnością do Ciebie zadzwonimy! Wystarczy przysłać wiadomość z numerem telefonu. Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.

Wyślij wiadomość bezpośrednio na adres:

info(at)proalpha.pl

Kontakt

Masz pytania, życzenia lub uwagi?

Przyślij nam krótką wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą.

Sąd Rejonowy
w Zielonej Górze
Wydział VIII Gosp. KRS
KRS nr 0000229984
NIP 9291734868
kapitał zakładowy
330 000,00 zł

info(at)proalpha.pl

Adres

proALPHA Polska Sp. z o.o.

ul. Dąbrowskiego 1

65-021 Zielona Góra

Tel.: +48 (68) 50 66 500

Fax: +48 (68) 325 50 97

Mapa dojazdu

Owocny Workshop proALPHA z klientami

16.04.2015

Pod koniec marca w Zielonej Górze po raz pierwszy odbył się Workshop lokalizacyjny proALPHA z udziałem klientów. Zakres tematyczny obejmował prezentację krajowej wersji systemu proALPHA 6.1 oraz wymagania lokalizacyjne dla polskiej wersji systemu ERP. Zdaniem wszystkich uczestników spotkanie było bardzo owocne, dlatego też powinno mieć charakter cykliczny.

Owocny Workshop proALPHA z klientami

Po oficjalnym przywitaniu gości przez dra Pawła Kużdowicza, Dyrektora Zarządzającego proALPHA Polska, głos zabrał Michael Eisenbarth, Manager Produktu International Business w proALPHA, który przedstawił cele międzynarodowej strategii rozwoju Grupy proALPHA, min. szybszą dostępność nowych wersji krajowych oraz rozwój zupełnie nowych wersji dla Chin, Wielkiej Brytanii i Holandii. Wszystko to na rzecz zapewnienia jeszcze lepszego wsparcia dla internacjonalizacji przedsiębiorstw. Z dużym uznaniem spotkała się także nowa wersja pomocy online dla wersji 6.1, która zachwyciła uczestników zarówno bogatą treścią, jak i wieloma nowymi funkcjami. Następnie odbyła się prezentacja polskiej wersji proALPHA 6.1 z rozwiązaniami typowymi dla naszego kraju, co spotkało się z dużą aprobatą uczestników warsztatów.

Podczas gdy pierwsza część spotkania poświęcona była prezentacjom, druga - zarezerwowana została na omówienie wymagań lokalizacyjnych dla systemu ERP. Intensywnie dyskutowano na różne tematy, począwszy od możliwości importu struktury produktów z Excela, aż do pytań dotyczących rozliczania transakcji zaliczkowych dla płatności częściowych, czemu towarzyszyła żywa dyskusja i wymiana doświadczeń między uczestnikami warsztatów. Wiele pytań klienci mogli wyjaśnić między sobą na miejscu, wymieniając się nie tylko doświadczeniem, ale także wizytówkami.

Dyrektor Zarządzający proALPHA Polska dr Paweł Kużdowicz wyraził ogromne zadowolenie z warsztatów: „Pozytywna reakcja ze strony naszych klientów i duża pochwała przydatnych funkcji polskiej wersji oprogramowania proALPHA w nowej odsłonie są dla nas bodźcem do kontynuacji obranej ścieżki rozwoju proALPHA w Polsce.”

Połączenie prezentacji z panelem dyskusyjnym zostało bardzo dobrze odebrane wśród wszystkich uczestników. „Pierwszy Workshop za nami. Propozycja klientów, aby organizować dalsze spotkania jest dla nas motywacją do kontynuacji tego przedsięwzięcia” powiedział Paweł Orzeszko, Członek Zarządu, który zapowiedział, że jesienią 2015 roku proALPHA Polska będzie świętować 10 lecie istnienia firmy i zapewne będzie to dobra okazja do zorganizowania kolejnego Workshopu.


Wróć do listy Newsów