Kraj:
Polska
Call-Back-Service

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszym rozwiązaniu?

Z przyjemnością do Ciebie zadzwonimy! Wystarczy przysłać wiadomość z numerem telefonu. Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.

Wyślij wiadomość bezpośrednio na adres:

info(at)proalpha.pl

Kontakt

Masz pytania, życzenia lub uwagi?

Przyślij nam krótką wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą.

Sąd Rejonowy
w Zielonej Górze
Wydział VIII Gosp. KRS
KRS nr 0000229984
NIP 9291734868
kapitał zakładowy
330 000,00 zł

info(at)proalpha.pl

Adres

proALPHA Polska Sp. z o.o.

ul. Dąbrowskiego 1

65-021 Zielona Góra

Tel.: +48 (68) 50 66 500

Fax: +48 (68) 325 50 97

Mapa dojazdu

Nowy Rok z nowym systemem

08.01.2009

Czterech nowych klientów firmy proALPHA Polska wkracza w Nowy Rok wraz z oprogramowaniem proALPHA. Są to NC Koperty Sp. z o.o., Patelec Elpena Sp. z o.o., D+H Polska Sp. z o.o. i TECHNISAT DIGITAL Sp. z o.o. Wyrażamy nadzieję, że spełnione zostaną oczekiwania wszystkich spółek co do tego, że wdrażane rozwiązanie zapewni szybki i sprawny dostęp do informacji o realizowanych procesach biznesowych, integrację pomiędzy poszczególnymi obszarami oraz wsparcie nie obsługiwanych dotychczas procesów.

Głównym obszarem działalności firmy Patelec-Elpena Sp. z o.o. jest produkcja przewodów gołych, strzałowych, instalacyjnych, przyłączeniowych oraz kabli i sznurów. Klientami firmy są odbiorcy z różnych stron świata. W pierwszym etapie wdrożenia przeszkolono pracowników w zakresie obsługi systemu oraz zrealizowano cykl warsztatów modelujących przebieg aktualnych oraz przyszłych procesów biznesowych. Etap ten obejmował takie obszary jak: finanse, środki trwałe, controlling, magazyn, zakupy, sprzedaż oraz produkcja. W dalszej kolejności nastąpi uruchomienie modułu EDI, a także rejestracja zdarzeń gospodarczych w obszarze produkcji z wykorzystaniem kodów kreskowych. Docelowo w firmie Patelec Elpena z systemu proALPHA będzie korzystało 56 użytkowników.

NC Koperty Sp. z o.o. jest liderem w produkcji i dystrybucji kopert wykonanych w technologii TYVEK® w Polsce. O ostatecznym wyborze systemu proALPHA przesądziła pełna integracja wszystkich modułów wraz z systemem zarządzania dokumentami DMS oraz portalem b2b. W NC Koperty zainstalowane zostały moduły z obszaru finansów, produkcji (z wykorzystaniem funkcjonalności zaawansowanego planowania APS), gospodarki materiałowej, zakupów oraz sprzedaży. W drugim etapie uruchomiono DMS. System proALPHA zastąpił wykorzystywane dotychczas rozwiązania dziedzinowe. Docelowo z systemu będzie korzystało 20 użytkowników.

Firma D+H Polska należąca do niemieckiej D+H Mechatronic AG oferuje projektowanie i sprzedaż systemów przeciwpożarowych i urządzeń, instalację, konserwację systemów, profesjonalne doradztwo techniczne oraz szkolenia dla projektantów i instalatorów. Wprowadzenie sytemu proALPHA usprawni pracę logistyki umożliwiając przepływ dokumentów (zwłaszcza zleceń i zamówień) w ramach koncernu oraz przedstawicielstwami handlowymi. Dla księgowości szczególnie ważny jest aspekt monitorowania kosztów danego projektu i rezultatów pracy przedstawicieli handlowych.

W TechniSat Digital Sp. z o.o. na najnowocześniejszych w Polsce liniach produkcyjnych SMD produkowane są odbiorniki cyfrowej telewizji satelitarnej, naziemnej i kablowej. Firma zatrudnia ponad 300 osób, najlepszych polskich specjalistów, którzy zostali przeszkoleni w Niemczech. Obecnie zdolność produkcyjna w polskiej fabryce wynosi 4500 odbiorników dziennie. W firmie TechniSat już od kilku lat logistyka pracuje z oprogramowaniem proALPHA, od stycznia 2009 roku księgowość także będzie obsługiwana przez system. Zapewni to pełną integrację przepływu danych zarówno w obrębie zakładu w Polsce jak i z niemiecką spółką matką.


Wróć do listy Newsów