Kraj:
Polska
Call-Back-Service

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszym rozwiązaniu?

Z przyjemnością do Ciebie zadzwonimy! Wystarczy przysłać wiadomość z numerem telefonu. Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.

Wyślij wiadomość bezpośrednio na adres:

info(at)proalpha.pl

Kontakt

Masz pytania, życzenia lub uwagi?

Przyślij nam krótką wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą.

Sąd Rejonowy
w Zielonej Górze
Wydział VIII Gosp. KRS
KRS nr 0000229984
NIP 9291734868
kapitał zakładowy
330 000,00 zł

info(at)proalpha.pl

Adres

proALPHA Polska Sp. z o.o.

ul. Dąbrowskiego 1

65-021 Zielona Góra

Tel.: +48 (68) 50 66 500

Fax: +48 (68) 325 50 97

Mapa dojazdu

Nowy Dyrektor generalny proALPHA Software AG

Dr Friedrich Neumeyer następcą Leo Ernsta

24.10.2013

1 stycznia 2014 r. dr Friedrich Neumeyer (45 l.) obejmie funkcję Dyrektora generalnego proALPHA Software AG. Dysponując bogatym doświadczeniem nabytym podczas pełnienia różnych funkcji kierowniczych w przedsiębiorstwach międzynarodowych z branży ERP, dr Neumeyer będzie dbał o dalszy rozwój Grupy.

Obecnie, do momentu objęcia nowej funkcji w proALPHA, dr Neumeyer odpowiedzialny jest za rozbudowę zagranicznych relacji partnerskich firmy Software AG. Wcześniej pracował na różnych stanowiskach kierowniczych w firmie SAP AG, przez wiele lat zajmował się również dystrybucją produktów SAP dla małych i średnich przedsiębiorstw na rynkach zagranicznych i jako członek kadry kierowniczej odpowiedzialny był za sprzedaż rozwiązań w chmurze na terenie Niemiec, Austrii i Szwajcarii. Po studiach doktoranckich z fizyki jądrowej rozpoczął swoją karierę jako konsultant w firmie McKinsey w Niemczech i USA.

Wstępując do Zarządu proALPHA, dr Neumeyer zastąpi założyciela firmy Leo Ernsta, który ze względu na wiek przechodzi na emeryturę."Dr Neumeyer dysponuje bogatą wiedzą na temat międzynarodowego środowiska ERP i z pewnością wniesie duże doświadczenie do segmentu przedsiębiorstw średniej wielkości. Jestem przekonany, że będzie kontynuował strategię wzrostu proALPHA oraz pozyska nowe rynki." - powiedział Leo Ernst o swoim następcy. Dr Neumeyer, prywatnie mąż i ojciec dwójki dzieci, postrzega oprogramowanie proALPHA jako świetnie prosperujące rozwiązanie na rynku produktów ERP: "Innowacyjne rozwiązania, które idealnie dopasowane są do potrzeb przedsiębiorstw średniej wielkości oraz dobrze wykształcony zespół specjalistów przez ostatnie lata budowały podstawę sukcesu proALPHA. Na tym solidnym fundamencie będziemy nadal konsekwentnie dążyć do wzrostu i dbać o to, aby nasi klienci mogli skutecznie realizować swoje cele biznesowe, wykorzystując oprogramowanie proALPHA."


Wróć do listy Newsów