Kraj:
Polska
Call-Back-Service

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszym rozwiązaniu?

Z przyjemnością do Ciebie zadzwonimy! Wystarczy przysłać wiadomość z numerem telefonu. Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.

Wyślij wiadomość bezpośrednio na adres:

info(at)proalpha.pl

Kontakt

Masz pytania, życzenia lub uwagi?

Przyślij nam krótką wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą.

Sąd Rejonowy
w Zielonej Górze
Wydział VIII Gosp. KRS
KRS nr 0000229984
NIP 9291734868
kapitał zakładowy
330 000,00 zł

info(at)proalpha.pl

Adres

proALPHA Polska Sp. z o.o.

ul. Dąbrowskiego 1

65-021 Zielona Góra

Tel.: +48 (68) 50 66 500

Fax: +48 (68) 325 50 97

Mapa dojazdu

Nowe uczelnie partnerskie proALPHA

proALPHA Polska nawiązała współpracę z kolejnymi uczelniami wyższymi

04.10.2011

Firma proALPHA Polska Sp. z o.o. nawiązała współpracę z nowymi uczelniami wyższymi. Do grona dotychczasowych uczelni partnerskich, tj. Uniwersytetu Zielonogórskiego, Politechniki Śląskiej i Politechniki Koszalińskiej, w tym roku dołączyły: Politechnika Warszawska, Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu, Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania w Warszawie oraz Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie. We wrześniu br. zakończył się cykl szkoleń organizowanych przez Akademię proALPHA w ramach Szkoły letniej proALPHA 2011 adresowanych do przedstawicieli tych uczelni.

Szkolenia Akademii proALPHA są pierwszych etapem współpracy z uczelniami partnerskimi, który zakłada nabycie umiejętności obsługi naszego rozwiązania przez nauczycieli akademickich w stopniu pozwalającym na samodzielne prowadzenie zajęć dydaktycznych. W tegorocznej edycji szkoleń skoncentrowaliśmy się na głównych obszarach funkcjonalnych proALPH oraz przepływach ilościowych i wartościowych strumieni danych w przedsiębiorstwie produkcyjnym. Uczestnicy szkoleń, wraz z kompletem materiałów dydaktycznych, otrzymali również demonstracyjną bazę danych wirtualnego przedsiębiorstwa, powiedział dr Paweł Kużdowicz, Dyrektor Zarządzający proALPHA Polska.

Jednym z uczestników szkoleń był dr hab. Robert Kowalak (na zdjęciu z prawej), prodziekan studiów stacjonarnych Wydziału Zarządzania, Informatyki i Finansów Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, który ocenia pomysł współpracy z firmą proALPHA Polska jako niezwykle obiecujący. "Jedynym ograniczeniem w całym projekcie będzie liczba wykładowców", twierdzi prof. Kowalak. "Dotychczas prowadziliśmy zajęcia w oparciu o arkusz kalkulacyjny, brakowało nam czegoś, co pokazałoby zastosowanie zagadnień teoretycznych w praktyce. Na dobry początek chcemy więc pokazać studentom jak to wszystko wygląda w zaawansowanym systemie ERP. W momencie omawiania konkretnych zagadnień, chciałbym zademonstrować, że proALPHA® jest do tego jak najbardziej przygotowana. Widzę tutaj bardzo duży potencjał i wiele możliwości wykorzystania systemu jako uzupełnienia zajęć. Ponieważ prawie wszystkie zajęcia prowadzone są w oparciu o arkusz kalkulacyjny, wierzę, iż zastosowanie systemu proALPH z pewnością będzie stanowiło miłe urozmaicenie dla studentów. Przede wszystkim, proALPHA jest zrozumiała i łatwo pokazać jak to, czego uczymy naszych studentów w teorii znajduje swoje zastosowanie w tego typu systemie", dodaje.

Spółka proALPHA Polska wyrosła na tradycjach uniwersyteckich, dlatego też szczególnie zależy nam na kontynuowaniu – jak dotąd niezwykle owocnej – współpracy z uczelniami. Wyrażamy nadzieję, iż projekt Akademii proALPHA, adresowany do szkół wyższych, wzbogaci ich ofertę dydaktyczną, na czym skorzystają przede wszystkim studenci, podkreślił dr Kużdowicz.


Wróć do listy Newsów