Kraj:
Polska
Call-Back-Service

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszym rozwiązaniu?

Z przyjemnością do Ciebie zadzwonimy! Wystarczy przysłać wiadomość z numerem telefonu. Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.

Wyślij wiadomość bezpośrednio na adres:

info(at)proalpha.pl

Kontakt

Masz pytania, życzenia lub uwagi?

Przyślij nam krótką wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą.

Sąd Rejonowy
w Zielonej Górze
Wydział VIII Gosp. KRS
KRS nr 0000229984
NIP 9291734868
kapitał zakładowy
330 000,00 zł

info(at)proalpha.pl

Adres

proALPHA Polska Sp. z o.o.

ul. Dąbrowskiego 1

65-021 Zielona Góra

Tel.: +48 (68) 50 66 500

Fax: +48 (68) 325 50 97

Mapa dojazdu

Konferencja w Warszawie - wpływ technologii na kondycję przedsiębiorstw – systemy ERP i CRM

15.10.2014

Firma proALPHA Polska sp. z o.o. była partnerem konferencji „Wpływ technologii na kondycję przedsiębiorstw – systemy ERP i CRM” zorganizowanej w Warszawie pod honorowym patronatem Ministerstwa Gospodarki RP oraz Krajowej Izby Gospodarczej.

Dobór tematyki konferencji został podyktowany rosnącym zapotrzebowaniem przedsiębiorstw na kompletne rozwiązania wspomagające przede wszystkim planowanie produkcji i zarządzanie relacjami z klientem, czyli wyzwaniami stojącymi dziś przed dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem.

W konferencji uczestniczyła kadra zarządzająca przedsiębiorstw z różnych branż. Wpłynęło to inspirująco na przebieg dyskusji. Konferencję podzielono na dwie sesje tematyczne: „ERP – platforma dla rozwoju” oraz „Zastosowania systemów CRM”. proALPHA Polska reprezentował Dyrektor Sprzedaży Gerard Błaszczak, który przedstawił korzyści płynące z wdrożenia zintegrowanego systemu ERP proALPHA®, ilustrując je efektami konkretnych wdrożeń.

Liczne grono wystawców pozwoliło na zaprezentowanie różnorodnych systemów. Dzięki temu istniała możliwość ich porównania i wstępnego dopasowania do własnych potrzeb. W trakcie rozmów z przedstawicielami wystawców uczestnicy mogli uzyskać odpowiedzi na nurtujące ich pytania. Okazją do tego były też rozmowy i konsultacje z prelegentami.

W opinii uczestników wykorzystanie tego typu systemów przynosi wymierne korzyści dzięki wspomaganiu informatycznemu oraz optymalizacji procesów biznesowych. Przekłada się to bezpośrednio na zadowolenie ich klientów. Decyzja o wszelkich zmianach w przedsiębiorstwie, w tym m.in. o wdrożeniu systemu ERP, wymaga analizy jego mocnych i słabych stron w kontekście bieżących oraz przyszłych potrzeb firmy.


Wróć do listy Newsów