Kraj:
Polska
Call-Back-Service

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszym rozwiązaniu?

Z przyjemnością do Ciebie zadzwonimy! Wystarczy przysłać wiadomość z numerem telefonu. Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.

Wyślij wiadomość bezpośrednio na adres:

info(at)proalpha.pl

Kontakt

Masz pytania, życzenia lub uwagi?

Przyślij nam krótką wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą.

Sąd Rejonowy
w Zielonej Górze
Wydział VIII Gosp. KRS
KRS nr 0000229984
NIP 9291734868
kapitał zakładowy
330 000,00 zł

info(at)proalpha.pl

Adres

proALPHA Polska Sp. z o.o.

ul. Dąbrowskiego 1

65-021 Zielona Góra

Tel.: +48 (68) 50 66 500

Fax: +48 (68) 325 50 97

Mapa dojazdu

ERP między Polską a Niemcami

Producent maszyn ROTOX organizuje swój biznes z wykorzystaniem proALPHA

12.03.2013

Niemiecka Grupa ROTOX wyposaży wszystkie swoje zakłady produkcyjne, w tym trzy rodzime oraz jeden w Polsce w zintegrowane oprogramowanie klasy ERP proALPHA. ROTOX od ponad 40 lat zajmuje się projektowaniem, konstruowaniem oraz produkcją maszyn dla branży okiennej i drzwiowej. Obecnie zaliczany jest do grona liderów branży na rynku międzynarodowym. Wraz z wdrożeniem nowego, ujednoliconego rozwiązania ERP chce sprostać oczekiwaniom rynku ostatnich lat. W sumie z systemem proALPHA będzie pracować ponad 100 użytkowników.

ROTOX jest innowacyjnym producentem maszyn. Firma posiada siedziby w Hesji, Nadrenii-Palatynacie oraz spółki zależne i biura sprzedaży w kraju i zagranicą.

ROTOX jest innowacyjnym producentem maszyn. Firma posiada siedziby w Hesji, Nadrenii-Palatynacie oraz spółki zależne i biura sprzedaży w kraju i zagranicą.

ROTOX wdroży nowe rozwiązanie prawie we wszystkich obszarach działalności. Z uwagi na rozproszenie produkcji w wielu zakładach, kluczową rolę odgrywa moduł Intercompany, który w przyszłości zautomatyzuje przebieg procesów biznesowych zarówno pomiędzy trzema rodzimymi zakładami, jak i pomiędzy oddziałami w Niemczech i Polsce. Podobnie dzięki modułowi CA-Link, proALPHA® zdystansowała konkurencję, ponieważ dzięki niemu wszystkie komercyjne systemy CAD mogą zostać zintegrowane online z systemem proALPHA®. Online oznacza, że konstruktor posiada dostęp ze środowiska CAD do takich danych jak rysunki lub podzespoły, które są dostępne i prowadzone w systemie proALPHA®. Tym samym nowo utworzone rysunki oraz konstrukcyjne struktury produktów bezpośrednio rozbudowują standardową bazę danych firmy.

Ze względu na założenie filii przedsiębiorstwa oraz uruchomienie linii produkcyjnej w Polsce ważnym wymogiem nowego rozwiązania była obecność polskiej wersji językowej oraz nadzór lokalnych specjalistów i kadry kierowniczej, którą zapewniła spółka proALPHA z Zielonej Góry. Dodatkowo dostawca oprogramowania klasy ERP zyskał uznanie dzięki konsekwencji, rzetelności i kompetencji w tej branży. "Znamy rozwiązanie proALPHA już od wielu lat i śledziliśmy konsekwentny rozwój przedsiębiorstwa oraz oprogramowania zarówno pod względem technologicznym, jak i funkcjonalnym. Jako średniej wielkości przedsiębiorstwo, specjalizujące się w zakresie budowy maszyn, jesteśmy przekonani, że dzięki proALPHA jesteśmy w dobrych rękach, ponieważ zaoferowane portfolio usług od zawsze dopasowane było do potrzeb przedsiębiorstw średniej klasy, a nasz partner, właśnie jako przedsiębiorstwo średniej wielkości mówi naszym językiem", podsumowuje powody decyzji Thomas Münster Dyrektor Zarządzający ROTOX GmbH.


Wróć do listy Newsów