Kraj:
Polska
Call-Back-Service

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszym rozwiązaniu?

Z przyjemnością do Ciebie zadzwonimy! Wystarczy przysłać wiadomość z numerem telefonu. Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.

Wyślij wiadomość bezpośrednio na adres:

info(at)proalpha.pl

Kontakt

Masz pytania, życzenia lub uwagi?

Przyślij nam krótką wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą.

Sąd Rejonowy
w Zielonej Górze
Wydział VIII Gosp. KRS
KRS nr 0000229984
NIP 9291734868
kapitał zakładowy
330 000,00 zł

info(at)proalpha.pl

Adres

proALPHA Polska Sp. z o.o.

ul. Dąbrowskiego 1

65-021 Zielona Góra

Tel.: +48 (68) 50 66 500

Fax: +48 (68) 325 50 97

Mapa dojazdu

Efektywne wykorzystanie budżetu na IT

Architektura oraz zakres funkcjonalności systemu proALPHA zwiększają rentowność przedsiębiorstw średniej wielkości

26.02.2008

Niejednorodne środowisko IT z wieloma różnymi aplikacjami to typowy scenariusz w przypadku przedsiębiorstw średniej wielkości.

Takie maksymalnie zindywidualizowane środowisko nie może być dalej aktualizowane a sam jego rozruch, eksploatacja oraz koszty bieżące pochłaniają niemal 90 procent budżetu przeznaczonego na IT. Pozostała część budżetu nie pozwala na optymalne wsparcie nowych procesów gospodarczych. Niemniej jednak, dla przedsiębiorstw średniej wielkości kluczowa jest możliwość optymalizacji oraz przyspieszenia własnych procesów ponad barierami systemowymi czy organizacyjnymi. Tylko w ten sposób mogą one szybko sprostać wymogom globalnego współzawodnictwa i odnosić długoterminowe sukcesy.

Architektura oprogramowania proALPHA oraz funkcjonalności precyzyjnie dopasowane do średnich przedsiębiorstw odpowiadają tym wymaganiom. „Wraz z systemem proALPHA oferujemy naszym Klientom zintegrowane rozwiązanie, które wyróżnia się nie tylko dzięki kompletności funkcji. Oferujemy architekturę systemu, która umożliwi przedsiębiorcy szybką i elastyczną reakcję na potrzeby rynku oraz zapewni konkurencyjność bez konieczności zwiększania nakładów“, twierdzi Jürgen Skodda, Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu.

Tak zwana architektura zorientowana na usługi umożliwia bardzo szybkie dopasowanie do zewnętrznych interfejsów i specyficznych wymagań użytkownika – bez konieczności programowania indywidualnego. Dla przykładu, komunikacja pomiędzy Klientem i Dostawcą w systemie proALPHA zostanie w przyszłości znacznie uproszczona nawet mimo odmiennych rozwiązań IT. Generalnie, przy pomocy architektury zorientowanej na usługi (SOA) można elastycznie kształtować przepływy handlowe, szybko tworzyć nowe procesy oraz dowolnie łączyć aplikacje.

System proALPHA to zorientowane przyszłościowo rozwiązanie ERP z nowoczesną architekturą oprogramowania. Zakres jego funkcji jest stale rozszerzany zgodnie z wymogami specjalistów IT. Automatyzacja procesów może objąć całe przedsiębiorstwo. Klient może się skoncentrować na procesach prowadzących do uzyskania wartości dodanej oraz na kaształtowaniu bądź efektywnej organizacji struktur i procesów zgodnie z koncepcją łańcucha wartości dodanej.

Od samego początku, system proALPHA dostosowywany był do wymogów przedsiębiorstw produkcyjnych i handlowych średniej wielkości jako w pełni zintegrowane kompletne rozwiązanie ERP. W odróżnieniu od innych rozwiązań najlepszych w swojej klasie, cena systemu proALPHA jest znacznie niższa nie tylko na początku, ale również w trakcie bieżącej eksploatacji. Nie bez znaczenia pozostaje jednolita filozofia obsługi, stałe udostępnianie nowych wersji oprogramowania oraz system serwisowania.


Wróć do listy Newsów