Kraj:
Polska
Call-Back-Service

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszym rozwiązaniu?

Z przyjemnością do Ciebie zadzwonimy! Wystarczy przysłać wiadomość z numerem telefonu. Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.

Wyślij wiadomość bezpośrednio na adres:

info(at)proalpha.pl

Kontakt

Masz pytania, życzenia lub uwagi?

Przyślij nam krótką wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą.

Sąd Rejonowy
w Zielonej Górze
Wydział VIII Gosp. KRS
KRS nr 0000229984
NIP 9291734868
kapitał zakładowy
330 000,00 zł

info(at)proalpha.pl

Adres

proALPHA Polska Sp. z o.o.

ul. Dąbrowskiego 1

65-021 Zielona Góra

Tel.: +48 (68) 50 66 500

Fax: +48 (68) 325 50 97

Mapa dojazdu

Certyfikat BRE Partner Gold dla proALPHA

14.02.2012

proALPHA Polska Sp. z o.o. nawiązała współpracę z BRE Bankiem w ramach projektu automatyzacji procesów księgowych związanych z rozliczaniem zobowiązań i należności. Projekt zakończył się sukcesem i rozwiązanie klasy ERP proALPHA® otrzymało Certyfikat BRE Partner Gold. Przyznawany jest on systemom, które umożliwiają generowanie zleceń płatniczych w celu ich importu do systemów bankowości elektronicznej BRE Banku oraz import informacji zwrotnych zawierających zaksięgowane transakcje na rachunkach bankowych w formacie wyciągów MT940.

Na mocy umowy partnerskiej, proALPHA Polska dokonała stosownych adaptacji rozwiązania proALPHA® pod kątem jego integracji z systemami bankowości elektronicznej BRE Banku. Prawidłowe działanie oprogramowania zostało następnie zweryfikowane przez BRE Bank.

Certyfikacja proALPHA® zapewnia gotowe rozwiązania możliwe do wdrożenia w krótkim czasie, oszczędność czasu oraz aktualizację oprogramowania w momencie zmian w systemach klientów i systemach bankowości elektronicznej BRE Banku.

Certyfikat


Wróć do listy Newsów