Kraj:
Polska
Call-Back-Service

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszym rozwiązaniu?

Z przyjemnością do Ciebie zadzwonimy! Wystarczy przysłać wiadomość z numerem telefonu. Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.

Wyślij wiadomość bezpośrednio na adres:

info(at)proalpha.pl

Kontakt

Masz pytania, życzenia lub uwagi?

Przyślij nam krótką wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą.

Sąd Rejonowy
w Zielonej Górze
Wydział VIII Gosp. KRS
KRS nr 0000229984
NIP 9291734868
kapitał zakładowy
330 000,00 zł

info(at)proalpha.pl

Adres

proALPHA Polska Sp. z o.o.

ul. Dąbrowskiego 1

65-021 Zielona Góra

Tel.: +48 (68) 50 66 500

Fax: +48 (68) 325 50 97

Mapa dojazdu

CeBIT 2014: Przemysł 4.0 przyciągnął liczną grupę zwiedzających na stoisko proALPHA

Dostawca systemu ERP zachwycił praktycznymi innowacjami

27.03.2014

Tematem przewodnim tegorocznej prezentacji proALPHA był Przemysł 4.0, dzięki czemu udało się wzbudzić zainteresowanie licznej grupy zwiedzających targi CeBIT. Największą atrakcją okazał się bez wątpienia zainstalowany demonstrator, który powstał przy współpracy z Niemieckim Centrum Badań nad Sztuczną Inteligencją (DFKI), uczelniami wyższymi z Kaiserslautern i Saarbrücken, oraz klastrem IT "Software-Cluster". Dzięki temu udało się zachwycić odwiedzających nowoczesną "Fabryką Przyszłości" zarządzaną przez rozwiązanie ERP proALPHA.

Demonstrator Przemysłu 4.0

Zwizualizowano wysoki stopień integracji poziomej pomiędzy sterowaniem produkcją a systemem ERP. Za pomocą koncepcji inteligentnych przedmiotów (Internet przedmiotów) zaprezentowano sterowanie procesem produkcyjnym dwóch zespołów. Koncepcję zrealizowano m.in. dzięki konfiguratorowi produktu proALPHA dostępnemu w przeglądarce internetowej, jak i urządzeniom RFID umieszczonym na produkcie. Ekspozycja przyciągnęła liczną rzeszę zwiedzających i wywołała inspirujące dyskusje. Pierwsi klienci proALPHA ujawnili, że pracują właśnie nad optymalizacją procesów produkcyjnych, uwzględniając elementy koncepcji Przemysłu 4.0.

"Poprzez naszą ekspozycję targową pokazaliśmy, że potrafimy zaoferować oraz wdrożyć przyszłościowe i wizjonerskie rozwiązania i innowacje. Sektor MŚP jest wysoce zainteresowany takimi tematami, gdyż zasięg jego rynku stale rośnie, podlegając umiędzynarodowieniu wskutek realizacji biznesu poprzez Internet. Opracowaliśmy wyjątkową i kompleksową koncepcję rozwiązania takich potrzeb i wymagań, którą dostosowaliśmy do szczególnych wymogów działalności międzynarodowej", mówił Steffen Rattke, Dyrektor Marketingu proALPHA.

Zwiedzających zainteresowała szczególnie najnowsza wersja oprogramowania proALPHA 6.1, którą demonstrowano "na żywo" na siedmiu, przestronnie urządzonych stoiskach prezentacyjnych. Nowoczesna i zachęcająca aranżacja stoiska w połączeniu z kompetentną obsługą konsultantów proALPHA przyczyniły się również w tym roku do postrzegania spółki proALPHA przez zwiedzających jako jednego z wiodących dostawców systemu ERP dla średnich przedsiębiorstw.


Wróć do listy Newsów