Kraj:
Polska
Call-Back-Service

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszym rozwiązaniu?

Z przyjemnością do Ciebie zadzwonimy! Wystarczy przysłać wiadomość z numerem telefonu. Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.

Wyślij wiadomość bezpośrednio na adres:

info(at)proalpha.pl

Kontakt

Masz pytania, życzenia lub uwagi?

Przyślij nam krótką wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą.

Sąd Rejonowy
w Zielonej Górze
Wydział VIII Gosp. KRS
KRS nr 0000229984
NIP 9291734868
kapitał zakładowy
330 000,00 zł

info(at)proalpha.pl

Adres

proALPHA Polska Sp. z o.o.

ul. Dąbrowskiego 1

65-021 Zielona Góra

Tel.: +48 (68) 50 66 500

Fax: +48 (68) 325 50 97

Mapa dojazdu

Andree Stachowski - nowy Chief Sales Officer w Grupie proALPHA

Dostawca ERP wzmacnia międzynarodową sprzedaż oprogramowania i usług

29.10.2014

Grupa proALPHA, wiodący dostawca oprogramowanie ERP, pozyskał doświadczonego kierownika sprzedaży na nowo utworzone stanowisko Chief Sales Officers. Od stycznia 2015 r. Andree Stachowski (47l.) przyjmie to zadanie i zostanie powołany do Zarządu proALPHA Software GmbH. Odpowiedzialny będzie za strategiczne zarządzanie sprzedażą oprogramowania i usług Grupy proALPHA, dzięki czemu firma wzmocni swoją międzynarodową strategię wzrostu.

W pierwszej połowie roku obrotowego przedsiębiorstwo proALPHA zanotowało znaczny wzrost nie tylko w Niemczech, ale także na arenie międzynarodowej. Szczególnie nadchodząca wersja 6.2 proALPHA Suite obiecuje nowe perspektywy sprzedaży. Ponadto Andree Stachowski przejmie odpowiedzialność sprzedaży za Markusa Klahna. Wieloletni Kierownik Sprzedaży w Niemczech spółki proALPHA, jak i Dyrektor Zarządzający proALPHA Consulting GmbH odchodzi z firmy.

Andree Stachowski wniesie ze sobą wieloletnie doświadczenie w dystrybucji rozwiązań ERP dla przedsiębiorstw średniej wielkości. Jako członek zarządu All for One Steeb AG kierował sprzedażą w północnych, wschodnich i zachodnich Niemczech, a także zajmował się wprowadzeniem na rynek rozwiązań w chmurze. Odpowiedzialny był zarówno za kontakty biznesowe oraz sprzedaż rozwiązań z zakresu zarządzania usługami, jak również był członkiem rady nadzorczej w dwóch spółkach zależnych All for One Steeb AG. Wcześniej był Dyrektorem Sprzedaży na rynek zachodni pracując w przedsiębiorstwie Infor Global Solutions GmbH.

„Na rynku ERP poruszam się od dwudziestu lat. Od tego czasu obserwuję proALPHA jako firmę, która stale się rozwija, osiąga wyraźny wzrost i która w branży ERP określana może być dziś jako 'Hidden Champion'. Cieszę się, że będę mógł wyznaczać nowe ścieżki rozwoju proALPHA." mówi Stachowski. Do jego pierwszych obszarów działania należeć będzie wyraźne ukierunkowanie sprzedaży na branże, jak i rozbudowa wewnętrznych struktur sprzedażowych. „Odpalimy następną rakietę, dzięki czemu z 'Hidden Champion' staniemy się prawdziwym Championem. Do tego chciałbym przekonać naszych klientów, rynek oraz mój Team."

"Jako wiodący dostawca oprogramowania i usług konsultingowych dla przedsiębiorstw będziemy dalej rozbudowywać swoją pozycję na rynku." mówi CEO dr Friedrich Neumeyer. "Cieszymy się, że na nowe stanowisko Chief Sales Officers udało nam się pozyskać osobę tak doświadczoną i posiadającą mocno ugruntowaną wiedzą w branży ERP. Wspólnie z Andree Stachowskim zrobimy następny krok w kierunku rozwoju przedsiębiorstwa proALPHA. Dzięki optymalizacji naszych procesów biznesowych w kraju i za granicą, stworzymy podstawę dla jeszcze bardziej skoncentrowanej i zorientowanej na wzrost sprzedaży."

Download:
Andree Stachowski, 300dpi, CMYK, 1.1 MB


Wróć do listy Newsów