Kraj:
Polska
Call-Back-Service

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszym rozwiązaniu?

Z przyjemnością do Ciebie zadzwonimy! Wystarczy przysłać wiadomość z numerem telefonu. Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.

Wyślij wiadomość bezpośrednio na adres:

info(at)proalpha.pl

Kontakt

Masz pytania, życzenia lub uwagi?

Przyślij nam krótką wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą.

Sąd Rejonowy
w Zielonej Górze
Wydział VIII Gosp. KRS
KRS nr 0000229984
NIP 9291734868
kapitał zakładowy
330 000,00 zł

info(at)proalpha.pl

Adres

proALPHA Polska Sp. z o.o.

ul. Dąbrowskiego 1

65-021 Zielona Góra

Tel.: +48 (68) 50 66 500

Fax: +48 (68) 325 50 97

Mapa dojazdu

300 ukrytych liderów na ‘proALPHA Customer Day’ w Fuldzie 12.11.2014 r.

01.12.2014

Na dniach otwartych ‘proALPHA Customer Day’ w Fuldzie ok. 300 klientów proALPHA – w tym wielu ukrytych liderów 'Hidden Champions' – dyskutowało na temat mobilności korporacyjnej. Producent oprogramowania proALPHA ERP zaprezentował przedsiębiorstwom produkcyjnym i handlowym najnowsze rozwiązania aplikacji mobilnych.

Podczas dni otwartych zaprezentowano m.in. możliwości automatycznej ewidencji faktur zakupowych oraz zastosowań oprogramowania proALPHA na globalnym rynku. Uczestnicy spotkania mogli także obejrzeć na żywo, jak zawodowi hakerzy włamują się do systemów informatycznych.

Okazało się, że największe wrażenie wywarła prezentacja zastosowania okularów Google Glass w gospodarce magazynowej. „Obecnie okulary te mają jeszcze wiele niedoskonałości, takich jak zbyt wysoka temperatura dla uszu czy zbyt mała wydajność dla środowisk produkcyjnych” – powiedział dr Friedrich Neumeyer, Dyrektor generalny proALPHA. „To się jednak szybko zmieni”.

Zarząd Grupy proALPHA, podczas prezentacji strategii biznesowej oraz mapy rozwoju systemu ERP zademonstrował, w jaki sposób firma przygotowuje się do wyzwań czekających ją w przyszłości. W zeszłym roku na najnowszą wersję proALPHA –  6.1 zdecydowało się prawie 100 nowych klientów. Obecnie ponad 250 instalacji tej wersji mówi samo za siebie, podobnie jak inwestycja w ok. 50 nowych pracowników od końca 2013 r.

„Organizując dni otwarte dla klientów, chcemy stworzyć platformę wymiany doświadczeń użytkowników naszych produktów, a jednocześnie nawiązać z nimi dialog” – wyjaśnia dr Friedrich Neumeyer. „Pragniemy pokazać naszym klientom, że oprogramowanie proALPHA ERP dalej się rozwija oraz przedstawić możliwości, które będą dostępne za kilka lat. Jest to dla nas bardzo ważne, aby dowiedzieć się – nie tylko od naszych ukrytych liderów 'Chidden Champions' – jakie nowe funkcje mają dla nich szczególne znaczenie”.

Już teraz zapraszamy na kolejne dni otwarte ‘proALPHA Customer Day’ oraz jesienne spotkanie Klubu użytkownika proALPHA, które odbędą się w największym niemieckim parku rozrywki Phantasialand w dniach 18 i 19 listopada.


Wróć do listy Newsów