Kraj:
Polska
Call-Back-Service

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszym rozwiązaniu?

Z przyjemnością do Ciebie zadzwonimy! Wystarczy przysłać wiadomość z numerem telefonu. Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.

Wyślij wiadomość bezpośrednio na adres:

info(at)proalpha.pl

Kontakt

Masz pytania, życzenia lub uwagi?

Przyślij nam krótką wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą.

Sąd Rejonowy
w Zielonej Górze
Wydział VIII Gosp. KRS
KRS nr 0000229984
NIP 9291734868
kapitał zakładowy
330 000,00 zł

info(at)proalpha.pl

Adres

proALPHA Polska Sp. z o.o.

ul. Dąbrowskiego 1

65-021 Zielona Góra

Tel.: +48 (68) 50 66 500

Fax: +48 (68) 325 50 97

Mapa dojazdu

proALPHA Zarządzanie Projektami

Skuteczne planowanie i realizacja projektów

proALPHA Project Management

Moduł proALPHA Zarządzanie Projektami to zintegrowane z systemem proALPHA ERP narzędzie, które pozwala na zarządzanie wszystkimi zadaniami z tego obszaru. Doskonale mogą być obsłużone poszczególne zadania projektowe, zarządzanie zasobami, wprowadzania i utrzymania danych oraz zagadnienia rachunku kosztów.

Kluczowe zagadnienia

Aplikacja wielodostępowa pozwala na procesowanie zadań ponad podziałami wynikającymi z hierarchicznej struktury przedsiębiorstwa.

Dzięki różnorodnym narzędziom graficznym oferowanym przez proALPHA Zarządzanie Projektami, takimi jak: plany struktury projektów, diagramy sieciowe i wykresy Gantt’a, zespół projektowy ma doskonałe możliwości do kontrolowania zależności pomiędzy celami projektowymi, uczestnikami, zasobami, terminami oraz innymi zmiennymi.

Moduł ten pozwala na dokładne planowanie wszystkich zasobów potrzebnych do realizacji projektu. Dzięki temu możliwe jest wczesne rozpoznanie wąskich gardeł i konfliktów pomiędzy projektami.

Zintegrowana kalkulacja kosztu projektu zawiera kalkulację wstępną i końcową oraz różne warianty kalkulacji przeprowadzanych w danym dniu na potrzeby wyceny bilansowej. Pod uwagę brane są przy tym również świadczenia dodatkowe. Zarządzanie projektami jest całkowicie zintegrowane z systemem proALPHA ERP. Dzięki temu funkcjonalność tego modułu wykorzystywana jest do zarządzania zależnymi procesami biznesowymi. Z poziomu projektu można np. ustalić zapotrzebowania MRP lub bezpośrednio utworzyć zlecenie produkcyjne i zamówienie. Istniejące zlecenia mogą w każdej chwili zostać przekierowane do innych projektów. Koszty wynikające z planowania zasobów lub materiałów są bezpośrednio przesyłane do kalkulacji projektu.