Kraj:
Polska
Call-Back-Service

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszym rozwiązaniu?

Z przyjemnością do Ciebie zadzwonimy! Wystarczy przysłać wiadomość z numerem telefonu. Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.

Wyślij wiadomość bezpośrednio na adres:

info(at)proalpha.pl

Kontakt

Masz pytania, życzenia lub uwagi?

Przyślij nam krótką wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą.

Sąd Rejonowy
w Zielonej Górze
Wydział VIII Gosp. KRS
KRS nr 0000229984
NIP 9291734868
kapitał zakładowy
330 000,00 zł

info(at)proalpha.pl

Adres

proALPHA Polska Sp. z o.o.

ul. Dąbrowskiego 1

65-021 Zielona Góra

Tel.: +48 (68) 50 66 500

Fax: +48 (68) 325 50 97

Mapa dojazdu

Zakupy

Optymalne procesy zakupowe

proALPHA Purchasing

Moduł proALPHA Zakupy oferuje kompletną paletę funkcji, od wyboru dostawców, poprzez realizację i monitoring zamówienia, aż do przyjęcia zewnętrznego, kontrolę faktur i ocenę dostawców. Wszystkie dane w proALPHA ERP dotyczące zakupów są bezpiecznie i szybko dostępne dla menedżerów zakupów.

Kluczowe zagadnienia

Za pomocą narzędzia proALPHA Zakupy możliwe jest zainicjowanie realizacji zamówień zewnętrznych, zamówień zakupu artykułów własnych lub zlecenie wykonania usług wykończeniowych.

Obok dowolnie ustalanych cen jednostkowych, za pomocą systemu proALPHA Zakupy możliwe jest definiowanie różnych bezwzględnych i procentowych rabatów oraz narzutów. proALPHA ERP w wersji standardowej zawiera wszystkie funkcje potrzebne do realizacji kontraktów i harmonogramów dostaw.

Zamówienia mogą być tworzone ręcznie lub generowane automatycznie. Wszystkie informacje są dostępne dla proALPHA Finanse i są natychmiast uwzględniane w prognozie płynności finansowej.

Poprzez proALPHA WorkflowAutomation zakupy całkowicie zintegrowane są z przepływem informacji w systemie proALPHA ERP. Niezależnie od tego, czy konieczna jest edycja danych zakupowych danego podzespołu, czy też konieczny jest dostęp do danych cenowych ze sprzedaży.

e-Business umożliwia utrzymanie zapasów magazynowych na niskim poziomie, poprzez przesunięcie odpowiedzialności za określanie zapasów na stanie i zapotrzebowań na poddostawcę dzięki utworzeniu i wykorzystaniu portali dostawców.

proALPHA MIS i system wskaźników KPI stanowią doskonałe narzędzia dla powtarzalnych analiz. proALPHA Analyzer umożliwia tworzenie arbitralnych zestawień ad-hoc we wszystkich obszarach dotyczących zakupów, bez konieczności znajomości zasad programowania.