Kraj:
Polska
Call-Back-Service

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszym rozwiązaniu?

Z przyjemnością do Ciebie zadzwonimy! Wystarczy przysłać wiadomość z numerem telefonu. Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.

Wyślij wiadomość bezpośrednio na adres:

info(at)proalpha.pl

Kontakt

Masz pytania, życzenia lub uwagi?

Przyślij nam krótką wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą.

Sąd Rejonowy
w Zielonej Górze
Wydział VIII Gosp. KRS
KRS nr 0000229984
NIP 9291734868
kapitał zakładowy
330 000,00 zł

info(at)proalpha.pl

Adres

proALPHA Polska Sp. z o.o.

ul. Dąbrowskiego 1

65-021 Zielona Góra

Tel.: +48 (68) 50 66 500

Fax: +48 (68) 325 50 97

Mapa dojazdu

proALPHA Sprzedaż

Skuteczna droga do klienta

proALPHA Vertrieb Symbolbild

Począwszy od strategii marketingowej poprzez tworzenia ofert, do realizacji zlecenia - proALPHA i jej bogata funkcjonalność wspiera wszystkie zadania związane ze sprzedażą, w tym również zarządzanie relacjami z klientami (CRM).

Kluczowe zagadnienia

Wszystkie moduły sprzedaży są częścią zintegrowanego rozwiązania biznesowego proALPHA ERP. Moduły te bazują na jednolitym modelu danych, który gwarantuje stały dostęp do aktualnych informacji, również przez Internet.

W systemie proALPHA ERP można łatwo i elastycznie tworzyć złożone oferty. Przy kalkulacji oferty udostępniane są dotychczas wykorzystywane ceny z plików podstawowych, zastosowane oferty dla zrealizowanych zleceń, czy też produkowanych podzespołów.

Proaktywny komponent systemu proALPHA - WorkflowAutomation przychodzi z pomocą pracownikom sprzedaży w ich codziennej pracy. Wszystkie dokumenty i notatki wyświetlają się we właściwym terminie w osobistej liście zadań ToDo (monitorze zadań).

Potrzeby informacyjne o częściach, podzespołach, klientach, produktach i grupach produktów stale rosną. Dzięki systemowi informacyjnemu proALPHA ERP udzielenie odpowiedzi na pytania dotyczące nie tylko powyższych, ale i innych kwestii jest natychmiastowe i wiarygodne. Przy tworzeniu ofert i zleceń sprzedaży standardowych produktów możliwe jest sprawdzanie dostępnych terminów realizacji zamówień (CTP). Dzięki temu szczegółowe informacje dotyczące realnego terminu realizacji zamówienia mogą stać się wiarygodnym elementem oferty dla klienta.

System informacyjny proALPHA MIS w połączeniu z systemem wskaźników KPI stanowi doskonałe narzędzia do opracowywania powtarzalnych analiz. proALPHA Analyzer umożliwia tworzenie arbitralnych analiz ad-hoc we wszystkich obszarach dotyczących sprzedaży, bez znajomości zasad programowania.