Kraj:
Polska
Call-Back-Service

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszym rozwiązaniu?

Z przyjemnością do Ciebie zadzwonimy! Wystarczy przysłać wiadomość z numerem telefonu. Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.

Wyślij wiadomość bezpośrednio na adres:

info(at)proalpha.pl

Kontakt

Masz pytania, życzenia lub uwagi?

Przyślij nam krótką wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą.

Sąd Rejonowy
w Zielonej Górze
Wydział VIII Gosp. KRS
KRS nr 0000229984
NIP 9291734868
kapitał zakładowy
330 000,00 zł

info(at)proalpha.pl

Adres

proALPHA Polska Sp. z o.o.

ul. Dąbrowskiego 1

65-021 Zielona Góra

Tel.: +48 (68) 50 66 500

Fax: +48 (68) 325 50 97

Mapa dojazdu

proALPHA Środki Trwałe

Inwestycje pod kontrolą

proALPHA Środki trwałe

Moduł proALPHA Środki Trwałe to narzędzie przeznaczone nie tylko do planowania i zarządzania środkami trwałymi, ale także do wspomagania procesu podejmowania decyzji inwestycyjnych. Również w księgowości środków trwałych sprawdza się główna idea systemu proALPHA ERP, polegająca na pełnym i ciągłym przepływie informacji i wartości pomiędzy poszczególnymi działami.

Kluczowe zagadnienia

Za pośrednictwem dowolnie definiowalnych obszarów wycen możliwe jest uwzględnianie różnych sposobów przedstawiania i obliczania danych. Stosowane mogą być przy tym wszystkie dopuszczalne metody amortyzacji. Na podstawie kosztów ponownego nabycia można ustalać amortyzacje kalkulacyjne na potrzeby rachunku kosztów. Kwoty amortyzacji przekazywane są oddzielnie do finansów i księgowości oraz rachunku kosztów. Ponadto, do rachunku kosztów przekazywane mogą być również dowolnie definiowalne odsetki kalkulacyjne.

Zintegrowany Workflow umożliwia wygodne procesowanie takich operacji, jak przyjęcia środków trwałych. Szczegółowe informacje przejmowane są prosto z dokumentu do finansów i księgowości.

Poprzez dowolnie zarządzane indeksy możliwe jest obliczenie i zgłaszanie wartości ponownego nabycia, na podstawie których ubezpieczyciele mogą ustalić podstawę do obliczenia składek ubezpieczeniowych. Planowanie środków trwałych stanowi narzędzie wykorzystywane przy planowaniu inwestycji i budżetowaniu. Ponadto, za pomocą rachunków symulacyjnych można przedstawić przebieg wartości planowanych z użyciem alternatywnych parametrów. Analizy środków trwałych można tworzyć samodzielnie w dowolnych wariantach.