Kraj:
Polska
Call-Back-Service

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszym rozwiązaniu?

Z przyjemnością do Ciebie zadzwonimy! Wystarczy przysłać wiadomość z numerem telefonu. Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.

Wyślij wiadomość bezpośrednio na adres:

info(at)proalpha.pl

Kontakt

Masz pytania, życzenia lub uwagi?

Przyślij nam krótką wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą.

Sąd Rejonowy
w Zielonej Górze
Wydział VIII Gosp. KRS
KRS nr 0000229984
NIP 9291734868
kapitał zakładowy
330 000,00 zł

info(at)proalpha.pl

Adres

proALPHA Polska Sp. z o.o.

ul. Dąbrowskiego 1

65-021 Zielona Góra

Tel.: +48 (68) 50 66 500

Fax: +48 (68) 325 50 97

Mapa dojazdu

proALPHA Konfigurator Produktów

Droga do automatyzacji pracy i redukcji błędów

Screenshot proALPHA Konfigurator produktów

Celem proALPHA Konfiguratora Produktów jest szybkie przygotowanie efektywnej ekonomicznie partii produktu o jednostkowej wielkości przy minimalnym nakładzie pracy. Produkt jest przygotowywany zgodnie z definicją klienta dzięki powiązaniu jego oczekiwań z wymaganiami technicznego przygotowania produkcji i procesów produkcyjnych.

Kluczowe zagadnienia

proALPHA Konfigurator Produktów prowadzi użytkownika przez "konstrukcję" zgodnie z indywidualnie ustalonymi schematami i wariantami charakteryzującymi produkt. Dzięki zdefiniowanym regułom logicznym i testom wiarygodności obsłużone jest ryzyko stworzenia charakterystyki produktu lub komponentu, który będzie niemożliwy do wyprodukowania. System może automatycznie wyprowadzać struktury produktów i definicje procesów produkcyjnych. Połączenie redukcji błędów przy wprowadzaniu danych i automatyzacji rutynowych czynności podczas realizacji zlecenia wpływa na zmniejszenie kosztów, zabezpiecza i usprawnia procesy i powoduje skrócenie czasów realizacji.

Całkowita integracja proALPHA Konfigurator Produktów umożliwia wykonywanie funkcji wykraczających poza proces przygotowania konfiguracji, np. takich jak: bezpośrednia kontrola dostępności wszystkich komponentów lub kalkulacja oferty nowo skonfigurowanego produktu.

Również możliwe jest w pełni automatyczne stworzenie modelu CAD. Gdy tylko klient potwierdzi swoje zamówienie, wówczas wszystkie wcześniej utworzone dane zostają powiązane w celu stworzenia zlecenia klienta. Dotyczy to rysunków CAD, struktury produktu jak i danych podstawowych.