Kraj:
Polska
Call-Back-Service

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszym rozwiązaniu?

Z przyjemnością do Ciebie zadzwonimy! Wystarczy przysłać wiadomość z numerem telefonu. Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.

Wyślij wiadomość bezpośrednio na adres:

info(at)proalpha.pl

Kontakt

Masz pytania, życzenia lub uwagi?

Przyślij nam krótką wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą.

Sąd Rejonowy
w Zielonej Górze
Wydział VIII Gosp. KRS
KRS nr 0000229984
NIP 9291734868
kapitał zakładowy
330 000,00 zł

info(at)proalpha.pl

Adres

proALPHA Polska Sp. z o.o.

ul. Dąbrowskiego 1

65-021 Zielona Góra

Tel.: +48 (68) 50 66 500

Fax: +48 (68) 325 50 97

Mapa dojazdu

proALPHA Integracja CAD

Dane CAD bezpośrednio w systemie ERP

proALPHA CA-Link Symbolgrafik

Dzięki modułowi proALPHA CA-Link w systemie proALPHA ERP możliwa jest integracja z wszystkimi profesjonalnymi systemami CAD dostępnymi na rynku, również nowoczesnymi systemami CAD 3D. Oznacza to, że z użytkowanego przez konstruktora środowiska CAD ma on dostęp online do danych dotyczących podzespołów oraz do rysunków, zarządzanych w systemie proALPHA ERP. Wykonywane przez konstruktora rysunki i konstrukcyjne struktury produktów trafiają bezpośrednio do bazy danych wspólnej dla całego przedsiębiorstwa.

Kluczowe zagadnienia

CA-Link jest również wyrafinowanym narzędziem do nadzorowania wprowadzania zmian. Na wzór modeli stosowanych w systemach CAD, tworzone są dane podstawowe artykułów i struktury produktów, które są utrzymywane w systemie proALPHA ERP. Dzięki temu nie występuje redundancja danych i nie ma konieczności pracochłonnej obsługi interfejsów.

Całkowita integracja sprawia, że poprzez utworzenie nowej struktury produktu uruchamia się proALPHA WorkflowAutomation i informuje odpowiedniego specjalistę w łańcuchu procesowym. Np. manager zaopatrzenia informowany jest o czynnościach, które muszą być przeprowadzone.

Każdy użytkownik systemu proALPHA ERP może mieć dostęp do danych konstrukcyjnych i projektowych łącznie z rysunkami. Dzięki temu proALPHA ERP przejmuje główne zadania systemów Engineering Data Management (EDM) i Product Data Management (PDM).