Kraj:
Polska
Call-Back-Service

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszym rozwiązaniu?

Z przyjemnością do Ciebie zadzwonimy! Wystarczy przysłać wiadomość z numerem telefonu. Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.

Wyślij wiadomość bezpośrednio na adres:

info(at)proalpha.pl

Kontakt

Masz pytania, życzenia lub uwagi?

Przyślij nam krótką wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą.

Sąd Rejonowy
w Zielonej Górze
Wydział VIII Gosp. KRS
KRS nr 0000229984
NIP 9291734868
kapitał zakładowy
330 000,00 zł

info(at)proalpha.pl

Adres

proALPHA Polska Sp. z o.o.

ul. Dąbrowskiego 1

65-021 Zielona Góra

Tel.: +48 (68) 50 66 500

Fax: +48 (68) 325 50 97

Mapa dojazdu

proALPHA Gospodarka Materiałowa

Redukcja kosztów dzięki właściwemu planowaniu

proALPHA Gospodarka Materiałowa

Główne komponenty w module proALPHA Gospodarka Materiałowa to zasadnicze funkcje gospodarki materiałowej, takie jak np.: ustalanie zapotrzebowania i zarządzanie magazynem. Stanowią one podstawę skutecznej sprzedaży, optymalnych zakupów i efektywnej kosztowo produkcji.

Kluczowe zagadnienia

proALPHA Gospodarka Materiałowa gwarantuje całkowitą synchronizację przepływu materiałów i wartości w całym systemie. Dzięki temu zarówno w finansach i księgowości jak i w rachunku kosztów możliwe jest identyczne reprezentowanie zmian zapasów i wykorzystania materiałów.

Obok konwencjonalnego zarządzania wieloma magazynami system proALPHA Gospodarka Materiałowa uwzględnia również wykorzystanie magazynów chaotycznych, depozytowych i przyjęcia zewnętrznego. Zarządzanie partiami jest dla wielu przedsiębiorstw nieodzownym narzędziem pozwalającym na oddalenie roszczeń odszkodowawczych. Ponadto, zarządzanie partiami stosowane jest także w kontroli jakości, ponieważ system proALPHA Gospodarka Materiałowa pozwala na płynne i kompletne prześledzenie pochodzenia i wykorzystania partii.

Algorytmy MRP wspomagają wszystkie procesy i wiarygodnie określają zapotrzebowania na: produkty końcowe, podzespoły, artykuły zakupowe oraz materiały pomocnicze. Konto MRP umożliwia stałe aktualizowanie i monitorowanie zapotrzebowań na bazie danego okresu planistycznego. Możliwość ekstrapolacji hipotetycznych zapasów zapewnia natychmiastową informację na temat przyszłej dostępności dostawy.

Obok inwentaryzacji na koniec roku obrotowego proALPHA Gospodarka Materiałowa wspomaga również wiele innych procedur inwentaryzacyjnych. Ocena własnych gotowych i niegotowych produktów wyróżnia się poprzez wysoki komfort w obsłudze i dowolność w ustalaniu kryteriów.

proALPHA WorkflowAutomation przejmuje koordynację pomiędzy MRP a zaopatrzeniem i pozwala zredukować operacje administracyjne do minimum. Z pomocą narzędzia oceny dostawców systemu proALPHA ERP możliwa jest ewaluacja jakości partnerów biznesowych.

Moduł proALPHA MIS wraz z system wskaźników KPI stanowią doskonałe narzędzia do opracowywania regularnie wykorzystywanych analiz. proALPHA Analyzer umożliwia tworzenie arbitralnych zestawień ad-hoc we wszystkich obszarach dotyczących gospodarki materiałowej, bez znajomości zasad programowania.