Kraj:
Polska
Call-Back-Service

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszym rozwiązaniu?

Z przyjemnością do Ciebie zadzwonimy! Wystarczy przysłać wiadomość z numerem telefonu. Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.

Wyślij wiadomość bezpośrednio na adres:

info(at)proalpha.pl

Kontakt

Masz pytania, życzenia lub uwagi?

Przyślij nam krótką wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą.

Sąd Rejonowy
w Zielonej Górze
Wydział VIII Gosp. KRS
KRS nr 0000229984
NIP 9291734868
kapitał zakładowy
330 000,00 zł

info(at)proalpha.pl

Adres

proALPHA Polska Sp. z o.o.

ul. Dąbrowskiego 1

65-021 Zielona Góra

Tel.: +48 (68) 50 66 500

Fax: +48 (68) 325 50 97

Mapa dojazdu

proALPHA Finanse

Dużo więcej niż uzgodnione dane

proALPHA Finanse

proALPHA Finanse służy rzeczowej i chronologicznej rejestracji wszystkich procesów w przedsiębiorstwie i spełnia wszystkie wymagania zasad rachunkowości łącznie z podstawami prawidłowej księgowości. Dzięki obszernemu i elastycznemu systemowi informacji proALPHA Finanse jest również narzędziem do controllingu, które umożliwia przejrzyste przedstawianie złożonych danych.

Kluczowe zagadnienia

Całkowita integracja modułu proALPHA Finanse umożliwia przejmowanie danych z innych modułów oraz jednakowe reprezentowanie zmian zapasów pod względem wartości w gospodarce materiałowej oraz finansach i księgowości.

Inny od kalendarzowego rok obrotowy jak i liczba okresów księgowań nie stanowi żadnego problemu dla systemu proALPHA. Każdy rok obrotowy podzielony jest na 13 okresów księgowań, które mogą być rozliczane oddzielnie. Wszystkie wartości z roku bieżącego i poprzedniego są dostępne przez dowolnie wybrany okres czasu. Księgowy ma zatem dostęp nie tylko do faktur w finansach i księgowości, ale również do rachunków wyjściowych utworzonych w sprzedaży. Wszystkie księgowania mogą być przeprowadzane jako księgowania bezpośrednie lub z wykorzystaniem bufora.

Możliwe jest wykorzystanie sterowanych zdarzeniami procesów pracy. Za funkcję tę odpowiedzialne są całkowicie zintegrowane moduły proALPHA WorkflowAutpmation oraz proALPHA DMS. W ten sposób operacje manualne w finansach i księgowości ograniczone są do minimum.

Dzięki wygodnemu zarządzeniu płatnościami możliwe jest optymalne rozliczenie płatności klientów takich jak zlecenie płatności, czy zlecenie stałe z wykorzystaniem wielu numerów rachunków bankowych. Użytkownik obsługujący płatności sam decyduje o tym, czy płatności krajowe i zagraniczne mają być rozliczane przy wykorzystaniu bankowości elektronicznej, czy też poprzez wydrukowanie nośnika, np. czeku czy weksla. W systemie proALPHA Finanse możliwe jest również opracowywanie wyciągów z kont bankowych.