Kraj:
Polska
Call-Back-Service

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszym rozwiązaniu?

Z przyjemnością do Ciebie zadzwonimy! Wystarczy przysłać wiadomość z numerem telefonu. Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.

Wyślij wiadomość bezpośrednio na adres:

info(at)proalpha.pl

Kontakt

Masz pytania, życzenia lub uwagi?

Przyślij nam krótką wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą.

Sąd Rejonowy
w Zielonej Górze
Wydział VIII Gosp. KRS
KRS nr 0000229984
NIP 9291734868
kapitał zakładowy
330 000,00 zł

info(at)proalpha.pl

Adres

proALPHA Polska Sp. z o.o.

ul. Dąbrowskiego 1

65-021 Zielona Góra

Tel.: +48 (68) 50 66 500

Fax: +48 (68) 325 50 97

Mapa dojazdu

proALPHA e-Business

Efektywne powiązanie z partnerami biznesowymi

Screenshot proALPHA E-Business

Z wykorzystaniem proALPHA e-Business (B2B) dowolni partnerzy biznesowi, tacy jak klienci, dostawcy, czy przedstawiciele handlowi mogą za pośrednictwem Internetu otrzymać bezpośredni dostęp do określonych obszarów systemu proALPHA ERP.

Kluczowe zagadnienia

proALPHA e-Business to moduł całkowicie zintegrowany z systemem proALPHA ERP, za pomocą którego partnerzy biznesowi mają bezpośredni dostęp do określonych danych systemu. Klient ma możliwość zapoznanie się z produktami, strukturami produktów, częściami zamiennymi, zapasami na stanie i warunkami zakupu czy dostawy, bez konieczności synchronizacji danych w autonomicznym systemie po stronie klienta. Zaletą takiego rozwiązania jest likwidacja redundantnych danych oraz brak konieczności utrzymywania dodatkowych interfejsów.

Zależnie od wymagań, proALPHA e-Business wspomaga zarówno wyświetlanie informacji, jak i wprowadzanie danych. Zestawy danych dla listy funkcji bazują na repozytorium i mogą być z łatwością dostosowane do potrzeb użytkownika. Komunikacja pomiędzy serwerem i przeglądarką wykorzystuje techniki AJAX, co zapewnia wygodną wymianę danych pomiędzy serwerem a przeglądarką.