Kraj:
Polska
Call-Back-Service

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszym rozwiązaniu?

Z przyjemnością do Ciebie zadzwonimy! Wystarczy przysłać wiadomość z numerem telefonu. Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.

Wyślij wiadomość bezpośrednio na adres:

info(at)proalpha.pl

Kontakt

Masz pytania, życzenia lub uwagi?

Przyślij nam krótką wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą.

Sąd Rejonowy
w Zielonej Górze
Wydział VIII Gosp. KRS
KRS nr 0000229984
NIP 9291734868
kapitał zakładowy
330 000,00 zł

info(at)proalpha.pl

Adres

proALPHA Polska Sp. z o.o.

ul. Dąbrowskiego 1

65-021 Zielona Góra

Tel.: +48 (68) 50 66 500

Fax: +48 (68) 325 50 97

Mapa dojazdu

System proALPHA ERP

Proaktywne, całościowe rozwiązanie ERP dla przedsiębiorstw

Proaktywne, całościowe rozwiązanie ERP dla przedsiębiorstw

Proaktywne, całościowe rozwiązanie ERP dla przedsiębiorstw

Grupa proALPHA stworzyła i ciągle rozwija całościowe, kompletne rozwiązanie ERP, które jest odpowiedzią na potrzeby firm z branży przemysłowej, handlowej i usługowej. Umożliwia ono efektywne wsparcie dla realizacji wszystkich typów zadań w przedsiębiorstwie.

Kluczowe zagadnienia:

Podczas rozwoju systemu proALPHA ERP dbamy o takie samo rozłożenie akcentów na oba podstawowe obszary funkcjonalne, czyli „logistykę” i „finanse i rachunkowość”. Dzięki temu zapewniamy integralność i spójność systemu. Rozwiązanie proALPHA ERP pozwala również na integrację ze specjalizowanym oprogramowaniem wspomagającym pozostałe obszary funkcjonalne przedsiębiorstwa, takie jak: APS/SCM, CRM, DMS, PPS-CAD oraz komponenty e-Business.

Całościowe rozwiązanie proALPHA jest proaktywne, ponieważ automatyczne sterowanie przepływem pracy Workflow, obejmujące cały system, w inteligentny sposób stymuluje i wspomaga użytkownika w realizacji poszczególnych zadań jak i całych procesów biznesowych.

Bogata funkcjonalność rozwiązania proALPHA ERP uzupełnia możliwość przeprowadzania inteligentnych analiz danych. W tym celu wykorzystywane są dwa moduły proALPHA MIS i proALPHA Analyzer.

Pierwszy z nich wspiera system informacyjny i controllingowy przedsiębiorstwa w kontekście standardowych, często wykorzystywanych zestawień dostarczanych w postaci interaktywnych pulpitów informacyjnych. Drugi, czyli proALPHA Analyzer jest w pełni zintegrowanym narzędziem do analizy danych klasy OLAP. Pozwala ono na tworzenie dowolnych zestawień ad hoc, analizę trendów, wyszukiwanie związków pomiędzy danymi, wykrywanie anomalii, itp. Dzięki temu jest doskonałym narzędziem wspierającym podejmowanie decyzji zarówno w horyzoncie operacyjnym jak i strategicznym.

Wersja standardowa oprogramowania proALPHA obejmuje bogaty wachlarz standardowych funkcji wykorzystywanych przez większość klientów rynku docelowego. Elastyczna architektura systemu pozwala na łatwą integrację z indywidualnymi modyfikacjami oprogramowania pod specyficzne potrzeby. Również instalowanie tego typu aktualizacji odbywa się tak samo bezproblemowo jak aktualizacje z zakresu wersji podstawowej.

Całkowita niezależność od sprzętu komputerowego i systemu operacyjnego pozwala użytkownikom systemu proALPHA ERP na dużą elastyczność i zapewnia bezpieczeństwo inwestycji.

Przez konsekwentne podążanie za globalnymi standardami, bazując na nowoczesnych narzędziach i procesach, Grupa proALPHA stworzyła odpowiednie warunki do wykorzystania aktualnych trendów w IT.

System proALPHA ERP jest doskonale przygotowany do spełniania potrzeb firm działających na rynkach międzynarodowych. Polska wersja systemu proALPHA ERP wyposażona jest nie tylko w interfejs użytkownika w języku polskim, ale uwzględnia również stosowne uregulowania prawne. Ponadto, istnieją różne wersje językowe oprogramowania proALPHA. System dostosowany jest do korzystania ze standardu Unicode, co pozwala na stosowanie zestawów znaków wszystkich pism używanych na świecie w jednej instancji aplikacji.