Kraj:
Polska
Call-Back-Service

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszym rozwiązaniu?

Z przyjemnością do Ciebie zadzwonimy! Wystarczy przysłać wiadomość z numerem telefonu. Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.

Wyślij wiadomość bezpośrednio na adres:

info(at)proalpha.pl

Kontakt

Masz pytania, życzenia lub uwagi?

Przyślij nam krótką wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą.

Sąd Rejonowy
w Zielonej Górze
Wydział VIII Gosp. KRS
KRS nr 0000229984
NIP 9291734868
kapitał zakładowy
330 000,00 zł

info(at)proalpha.pl

Adres

proALPHA Polska Sp. z o.o.

ul. Dąbrowskiego 1

65-021 Zielona Góra

Tel.: +48 (68) 50 66 500

Fax: +48 (68) 325 50 97

Mapa dojazdu

Rozwój w proALPHA

Twój indywidualny start

  • Podczas okresu próbnego wsparcia i wskazówek udzieli Ci doświadczony opiekun.
  • Udział w kilkudniowym spotkaniu integracyjnym pozwoli Ci poznać koncern i przełożonych ze wszystkich działów.
  • Nasza Akademia - proALPHA Academy - zajmie się rozwojem Twojej wiedzy fachowej i umiejętności interpersonalnych. Również świeżo upieczeni absolwenci są u nas mile widziani, ponieważ mają u nas okazję odbyć szkolenia przygotowawcze.
  • Nie ograniczamy się tylko do przekazywania wiedzy w trakcie pracy (tzw. Training-on-the-Job). Systematyczne uczestnictwo w szkoleniach gwarantuje, że nasi pracownicy są zawsze "na bieżąco".

Wynagradzamy osiągnięcia naszych pracowników

W przedsiębiorstwie średniej wielkości, takim jak proALPHA, szybko można rozpoznać potencjał drzemiący w pracownikach. Każdy pracownik jest zauważany, nawet jeśli nie ma w zwyczaju chwalić się swoimi osiągnięciami. Przejmowanie funkcji kierowniczych, przy odpowiednich kwalifikacjach i chęciach, jest w firmie proALPHA możliwe już w krótkim czasie po rozpoczęciu współpracy. Pracownicy sami określają kierunek i tempo swojego rozwoju. Wizytówką każdego pracownika są jego osiągnięcia, profesjonalność i stosunek do pracy.

Rozwijamy się, a Ty razem z nami

W firmie proALPHA sam decydujesz, w którym kierunku ma rozwijać się Twoja kariera zawodowa. Nasza Akademia oferuje bardzo interesujący i różnorodny program kształcenia zawodowego, a doskonale przygotowani trenerzy gwarantują pełny transfer wiedzy i umiejętności interpersonalnych. Podczas corocznych, indywidualnych rozmów z przełożonym możesz uzyskać konstruktywny feedback i podzielić się swoimi uwagami. Wspólnie z przełożonym wyznaczasz więc kierunek swojego dalszego rozwoju zawodowego.